Skocz do zawartości
Forum

Tajemniczy jegomość


Gość bum-bum-bec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bumbumbec

Skumajcie to teraz bo ja na prawde nie rozumiem. Bylam,na randce i bardzo przyjemnie czas spedzalismy. Zaproponowalam mu zmianę lokalu na ta moja ukochana knajpke by pokazać miejsce które lubię. Byl tam ten mój znajomy. Przywital sie i jak z karabinu do mej randki (doslownie, tuz po 'hi'): gdzie pracujesz? Gdzie mieszkasz? Skąd pochodzisz? Ilu ma braci, sióstr... Nawet ja o to nie pytalam. Trzy, cztery razy do nas podchodzil i zagadywal.

nie rozumiem go. Sam mnie olal to czemu jest teraz zazdrosny?

Odnośnik do komentarza

Jestem pewna, że nie tyle chciałaś pokazać knajpkę, ile pochwalić się nową znajomością. Udało ci się. Nie sądzę, że wzbudziłaś zazdrość, raczej ciekawość. Podchodził do ciebie tak, jak na poprzedniej randce, do innych kobiet.
Dziwne jest to wypytywanie o rodzinę itd., ale ten twój niechciany kawaler z poprzedniej randki, tak samo prowadził rozmowę. Może to taka ich naturalna bezpośredniość?

Odnośnik do komentarza

To jest mason ! Masonom mlodym nie wolno sie kochac w kim chca, sypiac z kim chca. Nie wolno im sie calowac. Nie wolno im sie piescic. Nie wolnoo im kierowac swoim zyciem. Nie wolno im wdawac sie w dyskusje roznego rodzaju. Wszystko mozliwe, ze inwigiluje Twoja rodzine - jej zasobnosc, status spoleczny i zainteresowania. Moga z tego wyniknac nieprzyjemnosci !!!

Odnośnik do komentarza
Gość bumbumbec

ha ha :D ok, zdurniałam jak przeczytałam Twój komentarz :) ha ha :D

a moja randka była spoko. Niestety później wszystko się spieprzyło w ekspresowym tempie. Pan budował mi w niesamowicie szybkim tempie bardzo ciasną klatkę. Mówiłam wprost czego oczekuje. Przytaknął i robił swoje. Po paru dniach zakończyłam relacje, by się w gów... nie pakować. Pan miał łzy w oczach i nosem podciągał. No, ale tak jest lepiej dla nas obojga.

Jakieś wnioski wyciągam z Waszych porad :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...