Skocz do zawartości
Forum

Marzenia o pracy a szara rzeczywistość


Rekomendowane odpowiedzi

no i jak tam kochani młodzi z waszą pracą? ja po 1 wypłacie...marne 1000 zł , za prace po 12 h co drugi dzień...wieć albo jestem po pracy zmeczona,albo musze isc szybko spac bo rano do pracy i tak w kołko, pracuje i soboty i niedziele i święta,zeby dostac dzien wolnego musialabym isc 2 dni po 12 godzin a nastepnie ktos za mnie musial by isc 2 dni po 12 godzin...masakra...szukam caly czas innej pracy ,ale zaoferowano mi telemarketing i jakies smieciowe prace,własnie taka jak mam teraz...wiec po co zmieniac jak lepiej nie bedzie i tak , juz mam z czasem dosc...nie pamietam kiedy w weekend moglam gdzies wyjsc ze znajomymi,wiecznie praca,praca,praca. pracuje w zadymionym lokalu , po nocach nie moge spac bo dusze sie z powodu biernego palenia,a czasem nie mamy mozliwosci wywietrzenia pomieszczenia,a klient nasz pan wiec palic moze do woli . rzucenie pracy nie wchodzi w gre bo moja sytuacja zyciowa jest ciezka , potrzebuje kasy ;// ale z czasem juz mi ta robota na psychike siada,mam dosc . Ostatnio kolezanka powiedziala ze znalazla robote bo zalatwil jej ktos z rodziny po znajomosci od pn do pt 8 godzin i do domu , weekendy wolne i zarobi wiecej niz ja...BO MA ZNAJOMOSCI ;/// ja pierd.;///

Odnośnik do komentarza
Gość Małgorzata

Niestety, a może i stety, ale nadal w większości przypadków opłaca się pracować za granicą niż w Polsce. Wiem, że rzeczywistość w Polsce jest jaka jest i nie można wszystkiego wyrównać w 10 czy 20 lat nawet. Że nie ma co porównywać tego co jest obecnie, do tego co było nawet w 1989 roku. Nie mniej jak wiele osób ma jeszcze przed sobą wybór, praca w jakimś sensie za grosze, pomimo iż obecnie najniższa krajowa to znacznie więcej jak było, i mieć obliczaną od tych wynagrodzeń później emeryturę, czy pracować powiedzmy w Niemczech, za znacznie większe wynagrodzenie i nie ma co się oszukiwać mieć lepszą później emeryturę. Dobrym przykładem jak znaleźć dobre warunki pracy jest tu firma, gdzie sama na dzień dzisiejszy pracuję, która się rozwija, o czym świadczy  choćby https://www.facebook.com/opiekaveritas/

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2020 o 23:57, Gość Małgorzata napisał:

Niestety, a może i stety, ale nadal w większości przypadków opłaca się pracować za granicą niż w Polsce. Wiem, że rzeczywistość w Polsce jest jaka jest i nie można wszystkiego wyrównać w 10 czy 20 lat nawet. Że nie ma co porównywać tego co jest obecnie, do tego co było nawet w 1989 roku. Nie mniej jak wiele osób ma jeszcze przed sobą wybór, praca w jakimś sensie za grosze, pomimo iż obecnie najniższa krajowa to znacznie więcej jak było, i mieć obliczaną od tych wynagrodzeń później emeryturę, czy pracować powiedzmy w Niemczech, za znacznie większe wynagrodzenie i nie ma co się oszukiwać mieć lepszą później emeryturę. Dobrym przykładem jak znaleźć dobre warunki pracy jest tu firma, gdzie sama na dzień dzisiejszy pracuję, która się rozwija, o czym świadczy  choćby https://www.facebook.com/opiekaveritas/

Problem w tym, ze po pierwsze nie każdy może wyjechać, a po drugie nie każdy trafi na takiego partnera jak Grupa Veritas Polska. My akurat mieliśmy to szczęście by współpracować z tą firmą, bo sądząc z treści posta to też tam pracujesz... niestety wiele osób nie ma takiego szczęścia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...