Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nikt mnie nie chce?


Rekomendowane odpowiedzi

Może to być dla was śmieszne lub błahe, ale jak myślicie, dlaczego żaden normalny facet nie chce mnie poznać? Mam nawet konto na profilu randkowym, ale zero wiadomości. Koleżanka mówiła że dostaje dziennie po 24 wiadomości, do mnie nikt nie pisze, jak już ktoś napisze, spotkam się do porażka, albo zapomni kasy, albo nie wie jak się zachować, albo interesuje go tylko seks. Jest mi przykro, co ze mną jest nie tak

Odnośnik do komentarza

Nie szukaj nikogo na siłę, na różnego typu portalach randkowych ciężko jest znaleźc kogoś, że tak ujmę "normalnego" Na tego typu portalach grasuje duzo takich ludzi co tak naprawde spotkanie sprowadza do jednego celu, lub tez sa jak to nazwalas same ciapy. Napewno kolezanka n a takim portalu randkowym ma duzo roznych "ofert" ale wiekszosc z nich to takze podejzane typy. Przepraszam, ze tak opisuje niechetnie portale randkowe, ale tak naprawde taka jest prawda. Równie ciezko jest znalesc kogos normalnego, kto by przypasowal drugiej osobie w realu, jak i online. Dlatego wrzuc na luz, i przystopuj, jak bedziesz szukac na sile i koniecznie bedziesz chciala kogos miec to nic z tego nie wyjdzie. Na wszystko przychodzi czas, a nawet i ten jedyny ;)

Odnośnik do komentarza

To zacznij wierzyć, że zasługujesz na szczęście, że znajdziesz kogoś, kto cię pokocha.
Taka wiara bardzo pomaga, inna jest wtedy mowa naszego ciała, inaczej też wtedy rozmawiamy.
Ty jesteś "przegrana" w swoich myślach i to w jakiś sposób jest widoczne, wyczuwa się.
Więc uwierz w siebie a zobaczysz, jak wszystko się zmienia.

Odnośnik do komentarza

Witaj odludek!

Nie napisałaś o sobie zbyt wiele, co robisz na co dzień, ile masz lat itd., więc trudno dać Ci jakieś konkretne rady. Myślę jednak, że szukanie miłości na portalu randkowym nie jest najlepszym pomysłem. Wiele osób desperacko szuka tam kogoś, z kim chciałoby sobie ułożyć życie, a inni to wykorzystują, np. szukają właśnie okazji na łatwy seks. Uwierz w siebie, nie porównuj się do nikogo, do żadnej koleżanki, popracuj nad pewnością siebie. Sztuczny uśmiech przyklejony do buzi wcale nie świadczy o wysokim poczuciu własnej wartości. Jeżeli nie lubisz siebie, tego, jak wyglądasz, inni mogą to wyczuwać i być niechętni do kontaktu z Tobą. Jeśli chcesz znaleźć jakiegoś partnera, to wbrew pozorom nie koncentruj się na usilnych poszukiwaniach i "łowach", ale skup się na sobie - zadbaj o ładne ubrania, delikatny makijaż, zadbaj o swoje dobre samopoczucie, np. pójdź na basen, do fryzjera, zadbaj o rozwój swoich pasji. Może właśnie dbając o siebie, spotkasz kogoś, kto wpadnie Ci w oko i komu Ty się spodobasz. Czasem usilne poszukiwania przynoszą paradoksalnie odwrotny skutek do zamierzonego. Odsyłam też do artykułu: Jak poderwać faceta? :) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jakby co, zdziwiłabyś się ile wpływu na sukces na tego typu stronach ma twoja fotografia, czy to kompozycja czy ostrość, czy pora dnia lub jej jasność. Jakby co mam anglojęzyczny artykuł na ten temat jeżeli chcesz.

A zły typ facetów... oni piszą do każdego bo nikt ich nie chce i zawsze są wolni więc piszą do każdego do kogo mogą.

Jak chcesz możesz mi wysłać swój profil to spojrzę i spróbuję może coś poradzić... choć nie mogę powiedzieć że jakoś bardzo się znam na takich rzeczach n.n

Odnośnik do komentarza

Miałam taką znajomą, miła osoba, ładna, dobrze ubrana, kulturalna - a podrywali ją, proponując seks.
Pewnie była bardzo seksowna, czego ja, jako kobieta, nie wyczuwałam.
Może i z tobą tak jest, że masz dużo seksapilu - co jest naturalne i w sumie pozytywne.
Psycholog dobrze radzi - nie szukaj specjalnie, bo to często przynosi odwrotny skutek.
Za to znajdź sobie jakieś zainteresowania, wyjdź do ludzi , tam masz szansę znaleźć bratnią duszę.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że jesteś rozczarowana. Nieodwzajemniona miłość boli, ale po uczuciach gniewu, złości, frustracji, poczucia skrzywdzenia przyjdzie czas, gdy usłyszysz głos rozsądku. O tym, jak poradzić sobie z nieodwzajemnioną miłością, jak pogodzić się z odrzuceniem, możesz przeczytać pod poniższym linkiem: Nieszczęśliwa miłość. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...