Skocz do zawartości
Forum

Zauroczenie w wychowance na obozie młodzieżowym


Gość szef202

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.. Mam 22 lata i jestem studentem. Moja historia rozpoczela sie na jednym z obozow letnich na ktorym bylem opiekunem. Jedna z podopiecznych akurat nie moja na szczescie okazala byc sie dziewczyna w wieku 17 lat. Coz świetnie mi sie z nia rozmawialo ale wiedzialem ze i tak nic z tego nigdy nie bedzie bo przeciez jak.. Roznica wieku miazdzy. Skonczyl sie oboz, bylem pewny ze wszytsko sie skonczy i bedzie wszystko jak dawniej. Jednak mylilem sie, gdyz niestety spotykalismy sie jakims przypadkiem ze soba a to wpadajac na siebie a to na basenie, zakupach. Zaczelismy pisac ze soba.. I tak to sie zaczelo. Teraz chyba to tylko mi zalezy i jestem w totalnym dole. Na studiach olewam wszystko jak leci bo zwyczajnie mi sie nie chce.. Imprezuje na maksa upijajac sie na kolejnych imprezach i wyrywajac kolejne nic nie znaczace dziewczyny. Na imprezach wiadomo jest wszystkoi w porzadku ale jak sie budze widze tylko jej twarz i wtedy sie zaczyna. Brak chęci na cokolwiek w tej sytuacji jest dla mnie przerazajacy. POwiedzcie czy to ma jakis sens?? Czy taka milosc jest mozliwa? pewnie nie.. z gory dzieki za pomoc..

Odnośnik do komentarza

Sens? A czy to jest ważne? Miłość...? Może to za duże słowo. Na pewno silne uczucie. Na pewno poczucie odrzucenia. A miłość? Ona kiedyś do Ciebie przyjdzie, na pewno. I wtedy nie będziesz musiał się upijać. Wtedy będziesz uczył się najlepiej, by tylko jej zaimponować. Czasem trzeba po prostu przeżyć nie wiadomo ile ran, by dojrzeć do prawdziwej miłości. Dojrzeć - mam na myśli, przeżywać ją odpowiednio. Spotkasz kiedyś kogoś takiego, kto będzie "autorem Twojego uśmiechu" ;). Obiecuję Ci to. Tymczasem skup się na nauce. Reszta się jakoś ułoży.

Odnośnik do komentarza

To może miec sens, a róznica wieku wcale nie miażdży. Między Wami jest 5 lat. To nie jest jakoś bardzo dużo, to jest różnica wieku jak najbardziej do zaakceptowania, zwłaszcza, że dziewczyna za rok będzie pełnoletnia. Nie popadaj w takie zobojętnienie, trochę optymizmu. Nie uciekaj w alkohol i imprezy tylko porozmawiaj z dziewczyną, zaprzyjaźnijcie się. A co z tego wyniknie? Czas pokaże. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

to jest tylko 5 lat- żadna różnica; zaproś ją wreszcie na kawę
(ja spotykałam się z 5 lat starszym chłopakiem przez 7 lat- to było wielkie uczucie; gdyby się oświadczył to bym z nim została, tymczasem jestem szczęśliwą mężatką i nie żałuję że tamto się skończyło. Mój mąż jest ode mnie młodszy o...8 lat! To jest różnica. Nigdy "gówniarze" mnie interesowali, nigdy bym nie uwierzyła że będę spotykac się z młodszym a przenigdy że wyjdę za młodszego. A tu, proszę- miłość nadeszła niespodziewanie; ona nie zna granic wiekowych. Jestem bardzo szczęśliwa z moim mężem.) Nie użalaj się , tylko działaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...