Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy chłopak a związek na całe życie


Gość tęczowa12

Rekomendowane odpowiedzi

austeria
Oczywiście, że ma szansę.

ps. Jasmi, fajnie to zabrzmiało, znasz całą masę par, ale jest to rzadkie :D

oj bo szybko pisałam :P chodziło mi oto że w moim otoczeniu jest sporo takich par. Moja przyjaciółka jest z pierwszym swoim chłopakiem już X czasu, moja siostra niedługo bierze ślub ze swoim pierwszym chłopakiem i znam jeszcze ze dwie takie pary... Ale mam tego śiwadomość że nie jest to częste.
Czasami spotykałam się czymś takim, że ludzie po pewnym czasie nie byliy pewni czy to ten, bo z nikim innym nie byli i nie mieli porównania jako takiego

Odnośnik do komentarza

W większości przypadków takie związki i tak się rozpadają.
Pozdrawiam. :-)

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Nie ma jednej odpowiedzi. Może przetrwać, może się rozpaść. Różnie to bywa.
Małżeństwa po latach się rozpadają, więc nikt nie ma gwarancji.
Ale jest dużo udanych związków i ludzie są szczęśliwi, czego i tobie życzę.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście jak najbardziej tak może być , że pierwszy chłopak może zostać z Tobą na całe życie. Ja swojego męża poznałam w wieku 19 lat i przeszliśmy bardzo wiele ,była to miłość od pierwszego wejrzenia ,on był moim pierwszym chłopakiem ja jego pierwszą dziewczyną i przetrwaliśmy . Choć będąc młodym popełnia się wiele błędów ale jeżeli to jest miłość ta prawdziwa to przerwa wszystko. Życzę tego również Tobie ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...