Skocz do zawartości
Forum

Jak wygląda wizyta u psychologa ?


Gość Jaatakajedna

Rekomendowane odpowiedzi

Jaatakajedna, zaryzykuj :)
nie musisz mieć wszystkiego pod kontrolą, nawet nie powinnaś.

rób w życiu pewne rzeczy, nie będąc pewna jak się sprawy potoczą, dobrze jest robić rzeczy które nie koniecznie się udadzą. co będzie to będzie. nikt Cię tam nie zabije, jedyne co może się stać to same dobre rzeczy, taka wizyta to nawet nie jest ryzyko.

Odnośnik do komentarza

~Jaatakajedna
A w jaki sposób pomaga ? Ile trwa taka wizyta ? I czy to idzie się na jedną czy kilka wizyt ?

W taki, że Twoje problemy zostaną rozwiązane. Zrozumiesz skąd się bierze Twoje zachowanie, nauczysz się nad tym panować, czy coś zmienić.
Nie wiem o jaką sytuacje chodzi.
I nie każdy psycholog to potrafi. Niestety, jesteśmy tylko ludźmi. Także to zależy na kogo trafisz. Najlepiej udać się do tych polecanych.
Taka wizyta trwa ok. godziny. Czasami mniej, czasami więcej. Ale to taki optymalny czas.
Żeby zobaczyć efekty terapia trwa czasami kilka miesięcy a nawet lat.
To wszystko zależy od sytuacji, problemu i od tego jakim człowiekiem jesteś.

Odnośnik do komentarza

witam was na forum na,które trafiłem przypadkiem po zaglębieniu sie widzę ze ta cała psychiatria i psychologia to jakaś sciema.Ja na przykład sam sobie radzę ze swoimi problemami od 33 lat sam resocjalizuje siebie i swoje nawyki,które wyniosłem z patologicznego domu.Matka pijana wiecznie,starsi koledzy z pytą ww,alkochol we krwi od 7 roku życia (jak nie wcześniej),co pewniie przyczyniło się do paru moich niepowodzeń życiowych.Teraz zaczynam widzieć dobrą drogę,muszę się nią udać a tam mam nadzieje znajdę odpowiedź jak zarzegnać problemy i stare tak naprawdę nie wiadomo o co konflikty z Matką Moich Dzieci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...