Skocz do zawartości
Forum

Brak zainteresowania ze strony chłopaków


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że żaden chłopak się mną nie interesuje i że żadnemu się nie podobam. Fakt, dostałam w lutym cztery walentynki, ale co z tego jak nie mam chłopaka? :(
Moje koleżanki co chwilę rozmawiają z jakimiś chłopakami , a ja siedzę w kącie. A może powinnam zmienic się z wyglądu ? Mam włosy koloru ciemny blond , nie układam grzywki jak inne dziewczyny tylko mam ją zaczesaną do góry na luzie , włosy najczęściej związane np. w warkocz . Hmnn no i jestem wysoka . Czego to jest wina że ja jeszcze nie znalazłam chłopaka ? Jestem w pierwszej gimnazjum.

Odnośnik do komentarza

A ja nie rozumiem, dlaczego w ogóle Cię to interesuje. Masz 14 lat? To po co Ci chłopak, tak właściwie? Przecież masz na to jeszcze mnóstwo lat czasu. Za to na naukę, rozwój umiejetności, pasji, zainteresowań itd teraz jest najlepszy czas. No i zabawę też. :)
Według mnie lepiej skupić się teraz na tym, niż zamartwiać się jakimiś tam możliwościami bycia w związku, a tym bardziej porównywaniem się z innymi w tym względzie.

Odnośnik do komentarza

Witaj.
A ile walentynek by Cię zadowoliło? Bo ja nie dostałem żadnej i jakoś nie rozpaczam z tego powodu?
Kogo chciałabyś zainteresować swoją 14-letnią osobą? Chłopaka w Twoim wieku czy kogoś starszego? I po co?
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...