Forum Psychologia

Terapia dla par

~Mika38

~Mika38

Witam,

Czy ktoś może polecić w Warszawie dobrą terapię dla Par ? Chcę ratować swoje małżeństwo.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Rosssa

~Rosssa

nie wiem czy coś znalazłeś czy nie. Mam nadzieję że tak bo sama jestem w podobnej sytuacji i również szukam dopbrego terapeuty. Chciałabym walczyć o moje małżeństwo pomimo tego że mój mąż mnie zdradził. Nie chcę zaprzepaszczać 10 lat bycia ze sobą

~przeczytałam

~przeczytałam

W sumie to mąż zaprzepaścił te 10 lat zdradzając Cię i to on powinien szukać teraz ratunku dla związku.
Chyba nikt nie poda tutaj namiarów konkretnie na taką terapię, a może.

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Mika38, podaję niżej namiary na różne miejsca/placówki w Warszawie, w których możesz pytać o możliwość podjęcia terapii małżeńskiej:

http://www.primopsyche.pl/terapia-par-malzenstw http://www.centrum-psych.pl/ http://www.psychoterapeuci.pl/ http://psychoterapia-kielczyk.pl/terapia-par-mediacje/ http://www.terapiadialog.pl/jak-pomagamy/psychoterapia/terapia-par/ http://www.gabclinic.com/

Podzwoń, popytaj, poszukaj opinii o każdej z placówek, bo ja niestety nie bardzo wiem, jaką jakość pracy każda z nich prezentuje! Życzę powodzenia!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
~maurycia

~maurycia

My chcieliśmy ratować małżeństwo, stąd decyzja o terapii dla par. Udało się nam. Przypomnieliśmy sobie co nas połączyło, jakie cechy w sobie kochamy i, że jesteśmy dla siebie oparciem. O mały włos tego nie straciliśmy. Warto się dogadać.

~danka5

~danka5

Byłam na takiej terapii ze swoim mężem. Wierzyliśmy, że jeszcze nie wszystko stracone i faktycznie się udało. Nie ma co tracić nadziei, jeśli dwoje ludzi nadal się kocha. Różne są w związku nieporozumienia, czasami wymagają interwencji terapeuty żeby wszystko wróciło do porządku, ale nie ma czego się wstydzić.