Forum Psychologia

Terapia dla par

~Mika38

~Mika38

Witam,

Czy ktoś może polecić w Warszawie dobrą terapię dla Par ? Chcę ratować swoje małżeństwo.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Rosssa

~Rosssa

nie wiem czy coś znalazłeś czy nie. Mam nadzieję że tak bo sama jestem w podobnej sytuacji i również szukam dopbrego terapeuty. Chciałabym walczyć o moje małżeństwo pomimo tego że mój mąż mnie zdradził. Nie chcę zaprzepaszczać 10 lat bycia ze sobą

~przeczytałam

~przeczytałam

W sumie to mąż zaprzepaścił te 10 lat zdradzając Cię i to on powinien szukać teraz ratunku dla związku.
Chyba nikt nie poda tutaj namiarów konkretnie na taką terapię, a może.

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Mika38, podaję niżej namiary na różne miejsca/placówki w Warszawie, w których możesz pytać o możliwość podjęcia terapii małżeńskiej:

http://www.primopsyche.pl/terapia-par-malzenstw http://www.centrum-psych.pl/ http://www.psychoterapeuci.pl/ http://psychoterapia-kielczyk.pl/terapia-par-mediacje/ http://www.terapiadialog.pl/jak-pomagamy/psychoterapia/terapia-par/ http://www.gabclinic.com/

Podzwoń, popytaj, poszukaj opinii o każdej z placówek, bo ja niestety nie bardzo wiem, jaką jakość pracy każda z nich prezentuje! Życzę powodzenia!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
~maurycia

~maurycia

My chcieliśmy ratować małżeństwo, stąd decyzja o terapii dla par. Udało się nam. Przypomnieliśmy sobie co nas połączyło, jakie cechy w sobie kochamy i, że jesteśmy dla siebie oparciem. O mały włos tego nie straciliśmy. Warto się dogadać.

~danka5

~danka5

Byłam na takiej terapii ze swoim mężem. Wierzyliśmy, że jeszcze nie wszystko stracone i faktycznie się udało. Nie ma co tracić nadziei, jeśli dwoje ludzi nadal się kocha. Różne są w związku nieporozumienia, czasami wymagają interwencji terapeuty żeby wszystko wróciło do porządku, ale nie ma czego się wstydzić.

~dragona

~dragona

W Warszawie możesz zapytać się kiedy wolne terminy maja w tym gabinecie psychologicznym:
http://www.terapiadialog.pl/terapia-dla-par/

Myśle,ze warto skorzystać jeśli macie problemy. Musisz sobie jednak uświadomić, ze sam psycholog nie uratuje Waszego związku jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki. Takie terapie są dobre poniewaz ucza ludzi wzajemnej komunikacji, jednak samemu również trzeba pracować nad związkiem i mieć dobre chęci.