Skocz do zawartości
Forum

Złe i aroganckie zachowanie ze strony chłopaka


Gość michalina340

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam problem:( Jestem z chłopakiem praktycznie 10 miesięcy był taki kochany...starał się o mnie widziałam że mu strasznie na mnie zależy. A teraz od pewnego czasu nic...nie chce do mnie przyjeżdżać woli sobie poleżeć w domu lub iść na spacer z koleżanką...Nie pokazuje mi że mu zależy na mnie...często w bardzo brzydki sposób ze mnie żartuje...olewa mnie:( nie potrafię z nim zerwać, ponieważ jestem bardzo do niego przywiązana, strasznie go kocham nawet zdrade bym mu wybaczyła:( ja tylko potrzebuję trochę miłości...ciepła... POMÓŻCIE

Odnośnik do komentarza

To bardzo niezdrowe, że jesteś w stanie mu wszystko wybaczyć, nawet zdradę, bo on to może wykorzystywać. I skoro woli spotkać się z koleżanką niż z Tobą to może o to tui właśnie chodzi. Postaw sprawę jasno. Nie daj się oszukiwać. On nie jest całym światem, a jeśli Cie oszukuje to powinnaś pozbyć się go ze swojego życia jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Właśnie dlatego się tak zachowuje: wie, że wybaczysz mu wszystko, dlatego robi co chce, nie dba o Ciebie i Cię nie szanuje. Powinnaś z nim porozmawiać i powiedzieć mu wprost, że albo będzie traktował Cię tak, jak chłopak powinien traktować dziewczynę, albo zakończycie związek. Jeśli nie zmieni swojego zachowania, to myślę, że lepiej się rozstać. Zależy Ci na kimś, kto o Ciebie nie dba i Cię źle traktuje. Nie warto marnować czas dla kogoś, z kim Ci się nigdy nie ułoży, a tym bardziej wybaczać zdrad, tolerować brzydkich żartów itd. Nie możesz być aż tak zdesperowana, aby kurczowo trzymać się tego jednego chłopaka, który na to po prostu nie zasługuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...