Skocz do zawartości
Forum

Czy wiesz, jak walczyć z depresją?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominik Jędrzejczak

Andy30

Spróbuj naturalnych sposobów, przeczytaj dobrą książkę, zjedz dobry obiad, zajmij się jakimś sportem i przede wszystkim przestań myśleć o depresji.

Ludzie są w o wiele gorszych stanach i nie poddają się uciekając w stronę leków, nie bądź słaby. Jesteś silnym człowiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Gość gość125

@Dominik Jędrzejczak
Nie wiesz o czym piszesz.
Depresja polega właśnie na tym, że nie jesteś w stanie się nie poddawać. Zaklinanie rzeczywistości może tylko pogorszyć sytuację!!!

@andy30

Zanim weźmiesz jakiekolwiek leki - idź do lekarza, to nie takie straszne.
Jak masz chorego zęba, to też nie szukasz w aptece leku bez recepty prawda :)

Odnośnik do komentarza

Andy30
Jakie leki dostępne bez receptas y można zażywać depresję?( oprócz deprimu)

Mam podobne [roblemy. Deprim mi nie pomagał. Przez jakiś czas stosowałam dziurawiec (ten na alkoholu - na obniżony nastrój). Jednak byłam po nim rozdrażniona, nie odpowiadał mi ten alkohol, a poza tym trzeba też uwazać na słońce - dodatkowy skutek uboczny przy zażywaniu dziurawca to występowanie piegów i plam na skórze pod wpływem słońca. Tak, że tego dziurawca też nei polecam.
Odkryłam jednak niedawno w aptece lek Szafraceum. Naturalny, na bazie szafranu. No nie weim, jak innym, ale mi pomaga. Jestem tego pewna, że na mnie działą. To znaczy - nie jest tp tak, że jak ręką odjął mijają Twoje problemy, nie. Nadal musisz pracować nad sobą, chodzić na psychoterapię i zdarzają się różne dni. Ale nastrój jest o poziom wyższy pod wpływem szafraceum, przynajmniej ja to odczuwam. Polecam, spróbuj, może na Ciebie też podziałą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...