Skocz do zawartości
Forum

Co oznacza ból kolana?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam 12 lat. Od około tygodnia boli mnie lewe kolano, nie umiem dokładnie określić w którym miejscu mnie boli. Tak jakoś z lewej strony i pod kolanem. Szłam, poprostu zaczęło mnie bolec. W ogóle wcześniej się nie wywaliłem, skaleczylam, ani nic. Na początku bolało mnie tylko gdy chodzilam, ale kiedy zbliżył się W-F i zaczęliśmy biegać to ten ból doprowadzał mnie do płaczu. Pani mnie zwolniła. Więc usiadłam. Nagle zaczęło mnie bolec, gdy stoję i nic nie robie. Nie mogę jej w ogóle zginać, ledwo co chodzę. Mówiłam o tym wszystkim mamie, ona mowi, że to albo z nerwow, albo coś sobie wymyśliłam. Wzięłam pokryjomu jedną tabletkę przeciw bólową, po kilku godzinach drugą, ale to nic nie dawało. Jeszcze wcześniej posmarowałam to maścią, a dokładnie ,,Traumon'em", to też nie podziałalo to posmarowałam amolem, spirytusem salicylowym itp. Gadałam z tata, który pracuje zagranica, ale on mówi, że nic mi nie może poradzić to samo babcia, starsza siostra i tak dalej... Już jutro poniedzialek i mam W-F, a mnie kolano nadal boli. Rozmawiałam z mamą na ten temat kilka razy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...