Forum Projekt Zdrowe kolano

Jak leczyć ból kolana?

~j...l

~j...l

Witam jakiś czas temu zaczęło mnie boleć kolano, po kilku dniach przestało, obecnie przy każdym ruchu słychać "chrapanie". Po dłuższym chodzeniu i staniu zaczyna boleć.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~thunderka

~thunderka

Na początku warto byłoby wybrać się do lekarza albo do rehabilitanta po to aby zobaczyć co jest powodem tego bolu O stawy warto jest dbać bo wyleczenie zniszczonego stawu jest praktyznie niemożliwe.

Jeśli uprawiasz sport to najprawdopodobniej doszło do zmiany przeciążeniowej. W tym przypadkku dobre efekty daje leczenie komórkami macierzystymi:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-ortopedyczne/leczenie-kolan-komorkami-macierzystymi/

Poczytaj sobie.

Danka59

Danka59

Pewnie zdegenerowana chrząstka. Możesz brać dobre suplementy z kolagenem np NO DOL, a jak nie pomoże to np. iniekcja miejscowa żelem Condrotide, kolagenem Chondrogrid albo kwasem hialuronowym (Vijoint) - rewelacyjne nowoczesne środki które regenerują chrząstkę i maź stawową!

207993 danka59 Kobieta, 60 lat, Zabrze
~Arok

~Arok

Nic nie rób na własną rękę - koniecznie idź do ortopedy. Ten w cinis med jest dobry.

~Kamdalina

~Kamdalina

Polecam naturalną kamfore bo ma bardzo dobre działanie zarówno na układ krwionośny jak i na stawy.Olejek kamforowy wykazuje zdolność odtruwania i stymulowania układu krążenia. Dzięki pobudzaniu przepływu krwi pozwala przynieść ulgę w przypadku chorób reumatycznych, zapalenia stawów i dny moczanowej.
Poza tym działa przeciwbólowo stosowana miejscowo na stawy....
Naturalną kamforę polecam zamawiać tutaj
https://planteon.pl/zielarnia/ziola-na-stawy/kamfora-naturalna