Skocz do zawartości
Forum

Skąd ten ból w kolanie?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Skakałam na trampolinie podczas upadku na dół poczułam straszny ból w kolanie i wrażenie jakby mi się kości poruszyły. Przez chwilę nie mogłam się ruszyć następnie idąc do domu nie byłam w stanie wejść po schodach miałam wrażenie jakby mi się noga przechylała w bok. Teraz nie jestem w stanie wyprostować nogi ani za mocno zgiąć jest cały czas w jednej pozie, nie mogę na nią stanąć . Boli mnie od spodu oraz kość od wewnętrznej strony. Czy powinnam jechać do szpitala? Co robić?

Odnośnik do komentarza

Zawsze w takim przypadku potrzebna jest diagnostyka a niejednokrotnie też skuteczna rehabilitacja. Dobrze przy takim urazie jest zapisać się na magnetoterapię do natural medical, te zabiegi stosuje się u sportowców przy urazach, pomagają szybko przywrócić sprawność.

Odnośnik do komentarza

Z tego co piszesz wynika, że mogło dojść do urazu rzepki ale lekarzem nie jestem więc nie stawiam diagnozy :) Miałam bardzo podobnie - i po oględzinach lekarza oraz wykonaniu RM wyszło podwichnięcie rzepki . Zdecydowanie udaj się do ortopedy jeśli masz taki problem. Jak jesteś z Warszawy to najlepiej do rex medica sport bo z takimi urazami przyjmują od razu tak więc czekać nie wiadomo ile na lekarza nie będziesz musiała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...