Forum Projekt Zdrowe kolano

Skąd ten ból w kolanie?

~a...l

~a...l

Dzień dobry. Skakałam na trampolinie podczas upadku na dół poczułam straszny ból w kolanie i wrażenie jakby mi się kości poruszyły. Przez chwilę nie mogłam się ruszyć następnie idąc do domu nie byłam w stanie wejść po schodach miałam wrażenie jakby mi się noga przechylała w bok. Teraz nie jestem w stanie wyprostować nogi ani za mocno zgiąć jest cały czas w jednej pozie, nie mogę na nią stanąć . Boli mnie od spodu oraz kość od wewnętrznej strony. Czy powinnam jechać do szpitala? Co robić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~aggata

~aggata

Zawsze w takim przypadku potrzebna jest diagnostyka a niejednokrotnie też skuteczna rehabilitacja. Dobrze przy takim urazie jest zapisać się na magnetoterapię do natural medical, te zabiegi stosuje się u sportowców przy urazach, pomagają szybko przywrócić sprawność.

~Wesalka

~Wesalka

Z tego co piszesz wynika, że mogło dojść do urazu rzepki ale lekarzem nie jestem więc nie stawiam diagnozy :) Miałam bardzo podobnie - i po oględzinach lekarza oraz wykonaniu RM wyszło podwichnięcie rzepki . Zdecydowanie udaj się do ortopedy jeśli masz taki problem. Jak jesteś z Warszawy to najlepiej do rex medica sport bo z takimi urazami przyjmują od razu tak więc czekać nie wiadomo ile na lekarza nie będziesz musiała.