Skocz do zawartości
Forum

Jak leczyć bóle kolan?


Gość j...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu mam problem z kolanami. Jestem w wieku 14 lat i tańczę od roku. Pojawiło się to dość dawno i zniknęło samo z siebie. Niestety wróciło z podwojoną siłą. Moja trenerka mówi, że każdy tancerz ma problem z kolanami i trzeba brać się za to jak najszybciej. Tylko, że ja nawet nie wiem co mam dokładnie zrobić. Udać się do ortopedy? Kolana bolą w środku raz prawe raz lewe. Dodam, że ważę 68 kg przy wzroście 170 cm. Liczę na państwa odpowiedzi i z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Cześć!
Myślę, że konieczna jest wizyta u fizjoterapeuty lub ortopedy z Twoimi kolanami. Niezbędne jest ustalenie przyczyny pojawiającego się bólu i zastosowanie terapii leczniczej oraz dobranie ćwiczeń wzmacniających mięśnie i stabilizację. Zapraszam Cię na wizytę do CoreClinic w Poznaniu (www.coreclinic.pl) na pewno Ci pomożemy!

Jeśli chodzi o ból, to wielu sportowców, w tym także tancerze stosują produkty acuball`s przy kontuzjach lub do rozluźnienia napiętych mięśni i niwelowania bólu.
Zobacz sobie krótki filmik instruktażowy jak sobie radzić z bólem w obrębie kolana za pomocą produktów acuball -

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...