Skocz do zawartości
Forum

ból kolana przy wyproście


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj podczas gry w piłkę zostałem przewrócony dokładnie nie wiem jak upadłem ponieważ wszystko działo się bardzo szybko. Od razu poczułem lekki dyskomfort z tyłu uda. Myślałem, że to ból mięśnia dwugłowego bo dyskomfort występował mniej więcej na wysokości połowy uda z tyłu. Próbowałem to rozbiegać i o ile przy zwykłym truchcie było ok, to przy przyspieszeniu ból mnie sprowadził do parteru, zrezygnowałem z dalszej gierki. Z godziny na godzinę ból się nasilał. Zaczął się lekki problem z chodzeniem (przy wyproście nogi). Gdy się kładłem spać musiałem spać na boku ponieważ ból przy leżeniu na plecach przy wyprostowanej nodze był bardzo mocny. Gdy wstałem z rana do pracy prawie się przewróciłem taki poczułem ból w kolanie przy prostowaniu! Ból był mocny i ograniczał mi chodzenie. Kolano boli tylko przy wyproście, boli również przy obrocie kolana (bardziej z zewnętrznej strony). Nie boli gdy jest zgięta, nie boli gdy siedzę. Byłem u pani doktor przedstawiłem całą sytuację i dostałem skierowanie na rtg i do chirurga, dostałem również receptę na ketonal w żelu i ibuprom max. Teraz gdy nogę posmarowałem nie boli gdy chodzę z tym, że nadal mam ograniczony zakres ruchu i kolano boli przy wyproście. Noga nie spuchła. Kolano boli wyłącznie z tyłu. Czy to musi być naderwanie więzadeł czy może to być coś innego? Czy taki uraz może ustąpić w ciągu dwóch tygodni jeśli będę dbał o nogę i odpoczywał? Za dwa tygodnie wyjeżdżam na ćwiczenia na poligon i bardzo mi na tym zależy, nie chciałbym opuścić tego przez tą kontuzję. Czy jest szansa, że do tego czasu z nogą będzie okej? Proszę o jakieś słowa otuchy! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...