Skocz do zawartości
Forum

Bóle kolana i kostek


Gość b...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam problem .Cztery dni temu po przebudzenie bardzo bolały mnie kostki . Po pewnym momencie przestały mnie boleć i gdzieś dwie godziny później zaczęła mnie boleć kostka u lewej nogi. I niekiedy boli mnie także kolano. Ból się nasila. Chciałam jeszcze dodać że jak odpoczywam to kostka boli mnie bardziej niż kiedy chodzę. Ale jak chodzę to także boli. Smaruje różnymi żelami ale niestety nic nie pomaga . I mam pytanie czy wybrać się z bolącą kostką do lekarza ??

Odnośnik do komentarza
Gość Mariuszszsz90

Witaj,
A czy myślałaś może o leczniczym działaniu wełny? Oczywiście nie zaszkodzi udać się do odpowiedniego specjalisty który doradzi co jest przyczyną bólu. Ja osobiście słyszałem o okładaniu bolących miejsc wełną owczą co robiła moja babcia kiedy bolały ją krzyże - stosowała wełniany pas, który zakładała codziennie w ciągu dnia lub po prostu na noc. Na jej urodziny poprosiła nas o wełniany koc a my dodatkowo obdarowaliśmy ją wełnianą koszulką z merynosów z którą nie rozstaje się na krok ;) Wełna idealnie rozgrzewa oraz masuję plecy. Może sprawdzi się to również w przypadku twoich bolących kostek oraz kolana. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...