Skocz do zawartości
Forum

Choroba dłoni (?) POMOCY!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około pół roku zaczęłam mieć problemy z prawą dłonią. Zaczęło się od paru maleńkich pęcherzyków na serdecznym palcu,które zaczęły się sączyć przezroczystym płynem i strasznie swędzieć. Za parę dni zebrała się w nich "ropa",a pęcherzyki zaczęły się pojawiać też na innych palcach. Dodatkowo z tego serdecznego palca zaczął schodzić mi paznokieć.Wybrałam się do dermatologa,który stwierdził wyprysk potnicowy,zapisał Clatrę,Advantan w maści,robioną maść z Prednisolonem i Triderm na ten schodzący paznokieć. Na dwa miesiące miałam względny spokój ale znowu się zaczęło. Poszłam znowu do tego samego dermatologa,który tym razem zdiagnozował egzemę. Znowu miałam zapisaną Clatrę,Advantan w kremie i tyle. Po 2 tygodniach poszłam do dermatologa prywatnie,który zapisał mi maść Novate i skierował na testy płatkowe , z podejrzeniem alergicznego zapalenia skóry bądź proteinowego zapalenia skóry. Testy płatkowe wykazały delikatną alergię na lateks,a testy Prick ,na pokarmy,nie wykazały nic. Pracuję w kuchni,mam styczność z jedzeniem,ale testy wykluczyły jakąkolwiek alergię pokarmową. Alergolog zapisała mi Protopic do smarowania raz w tygodniu przez 3 miesiące,ale obecnie jest tak źle,że nałożenie jakiejkolwiek maści strasznie szczypie i piecze. Skóra jest cała w bąblach,popękana,krwawi. Nie wiem już co robić. Dodatkowo załączam zdjęcia. Proszę o pomoc :-(

monthly_2018_11/choroba-dloni-pomocy_7746.jpg

monthly_2018_11/choroba-dloni-pomocy_7747.jpg

monthly_2018_11/choroba-dloni-pomocy_7748.jpg

monthly_2018_11/choroba-dloni-pomocy_7749.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...