Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem chory na jakąś chorobę weneryczną?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam pytanie dotyczace chorob wenerycznych. 27 marca niestety odbylem stosunek z kobietą do towarzystwa seks był e prezerwatywie ale sex oralny nie choć nie dlugo trwal i nie doszlo do wytrysku w jej buzi. (Sex oralny tylko ta dziewczyna robila mnie) od tamtej pory nie zauważyłem zadnych objawow ktore mozna wyczytac na internecie oprócz grzybicy napletka ale nie wiem czy przez ta dziewczyne ja dostalem. Zauwazylem ostanio pod jezkiem takie brodawki czy to moze byc ktoras z chorob wenerycznych? Czy jezeli od 27 marca nie mialem zadnych goraczek,wysypek, nie mialem powiekszonych wezlow chlonnych to nadal jest wysokie zagrozenie ze jestem zarazony na jakas chorobe? Czy mozna wykluczyc juz jakąś chorobę? Dodam ze smaruje napletek mascia clotrimazolum problem ustapil ale wrocil z mojej winy bo nie doczytalem ze trzeba smarowac miesiac po ustapieniu objawow smaruje juz trzeci dzien nie mam zadnych problemow przy oddawaniu moczu nie piecze mnie ani nie swedzi. Bardzo prosze o pomoc jestem troche w dolku finansowym i nie mam jak podejsc zrobic badania zeby byc pewnym ze nie jestem chorym. Pozdrawiam http://ifotos.pl/zobacz/201805221_qeprppw.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...