Skocz do zawartości
Forum

Jak wyleczyć niedoskonałości cery?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat, jestem w II klasie gimnazjum a z trądzikiem męcze się od 6 klasy z tego co pamiętam. Są momenty w której moja cera wygląda w miarę ładnie np w połowie kwietnia nie miałam ani jednej krostki na twarzy ale teraz nagle mnie zsypało i właśnie mam takie "powroty" . Staram się unikać wszystkiego co słodkie i gazowane. Pielęgnuje twarz tak jak potrzeba używam różnych maści np Benzacne , żeli np żel Epiduo po pierwszym użyciu mi pomógł ale teraz nie pomaga i nie wiem dlaczego. Ostatnio kupiłam też żel anida derm i jeszcze bardziej pogorszył moja skórę. Próbowałam też domowych sposobów np sok z cytryny który miał za zadanie wybielić przebarwienia . Albo tonik domowy z rumianku i cytryny , smarowalam również aspiryną i pomagała.. ale przez jakiś czas. Dzisiaj kupiłam w aptece maść arnikową , mam nadzieję że chociaż trochę pomoże mi w tym koszmarze. Jeżeli gdzieś wychodzę zakrywam to podkładem, korektorem i pudrem chociaż i tak jest to widoczne.I suche skórki również uprzykrzają mi życie właśnie jak chce zamaskować te moje niedoskonałości. Jestem już tym zmęczona :( Pomocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...