Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego tak bardzo wypadają mi włosy?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od około miesiąca wypadają mi strasznie włosy, które mam do pasa dosłownie garściami, mam 17 lat i trochę się tym denerwuje, ponieważ są wszędzie nawet i te mniejsze z cebulkami. Podejrzewam że to przez stres związany z nauką, ale bywały gorsze okresy w moim życiu i nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałam. Zaniepokojona tym stanem zrobiłam podstawowe badania krwi w których wszytko jest w normie oprócz MCH 31.9 które jest lekko podwyższone (27-31norma)ale na tle innych wyników wszystko jest super i nie ma powodów do zmartwień. TSH3 z wynikiem 2.77 również mieści się w granicach normy. Nigdy nie prostowalam, nie farbowalam włosów. Myje głowę około co 3 dni, nie zauważyłam łupieżu żadnych złogów wskazujących na jakieś ŁZS, zaczerwienień, a włosy wychodzą jak szalone. Przyjmuje cynk, biotebal, zaczelam nawet brac suplementy witaminy , pije pokrzywe i nic brak efektów, jestem załamana :( Dodam że po kilku dniach od nie mycia (już po 3 dniach głowa zaczyna zaczyna mnie swędziec i domaga się umycia i chyba raczej zostaje czekać na efekty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...