Forum Problemy skórne

Kiedy trądzik zniknie?

~i...l

~i...l

Mam 16 lat i straszny trądzik z guzami , bliznami , ropnymi wypryskami . Od 1,5 miesiąca zażywam Acnenormin i widzę pogorszenie . Dermatolog powiedziała , że to normalne , będzie gorzej .Ale zastanawiam się ile to jeszcze potrwa ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~sawea

~sawea

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym gabinetem dermatologicznym, na którym można polegać. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to zgłoście się do https://www.dermaderm.pl/ Też miałam problem z trądzikiem i tam otrzymałam pomoc, której potrzebowałam.

~sabina922

~sabina922

Ja mogę polecić świetną panią dr Bacz-Malinowską, przyjmuje w klinice Dermedicus w Warszawie. Poradziła sobie z okropnym trądzikiem.

JustinaJust

JustinaJust

Spokojnie zniknie w swoim czasie...
:) Ważne żeby zadbać o odpowiednią pielęgnację i być pod stałą kontrolą lekarza, ja niestety zaniedbałam pielęgnację dlatego obecnie jestem na końcówce leczenia blizn w Klinice Krajewski :)

210241 justinajust Kobieta, 26 lat, Płock
~bratka

~bratka

U mnie było tak, że mając naście lat miałam mniejsze problemy z trądzikiem niż będąc dobrze po 20-tce. Wiecie jak kobieta źle się czuje z czymś takim? Powiecie dermatolog, byłam ale te specyfiki średnio pomagały. Dopiero jak zaczęłam tabletki anty brać, belarę w moim przypadku, to nareszcie normalnie wyglądam.