Skocz do zawartości
Forum

Jaki jest najlepszy krem bądź maść na przebarwienia po trądziku?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dobór odpowiedniego leczenia zależeć będzie od rodzaju przebarwienia. Zazwyczaj w przypadku preparatów na przebarwienia proponuje się te zawierajace kwas azelainowy, kwas ferulowy, retinol,witaminę C,kwas glikolowy czy arbutynę. Często preparaty do użytku domowego mogą nie być wystarczające. Wtedy proponowane są zabiegi w gabinecie kosmetologicznym czy dermatologicznym. Są to na przykład peelingi medyczne czy laseroterapia. Jednym ze skutecznych zabiegów jest zabieg Dye-VL, który poprz3z działanie światłem na przebarwienie powoduje jego usunięcie. Dla pełnego efektu potrzebne są 3-4 zabiegi, wykonywane raz w miesiącu. W przypadku przebarwień ważne jest stosowanie kremów z filtrem 50+.

Odnośnik do komentarza
Gość juliaawiśnia

ja stosowałam bio oil olejek na przebarwienia i moja skóra z czasem stosowania nabrała odpowiedni koloryt oraz dobrze się nawilżyła. jestem zadowolona z tego preparatu, cenowo też nie wypada źle no i jest skuteczny i nie trzeba chodzić z mocnym makijażem by ukrył przebarwienia.

Odnośnik do komentarza
Gość jagodakrakowska2

Borykałam się ze sporym trądzikiem w okresie dojrzewania. Zostawił mi spore przebarwienia. Część z nich dało się ładnie zniwelować kremami lecz niestety sporo z nich zostało. W kwietniu zdecydowałam się na usunięcie przebarwień skóry w Centrum zdrowej skóry Damian. Teraz cera wygląda jednolicie i spokojnie mogę wyjść bez makijażu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...