Forum Problemy skórne

blizny jak usunąć

~majelka

~majelka

co może skutecznie pomóc na blizny po poparzeniu? Córka poparzyła sobie rękę i została niestety paskudna blizna, dobrze że jest teraz jesień to ciągle chodzi w długich rękawach i tak to jej nie doskwiera ale jak tylko w domu przebierze sie w krótki rękawek to zaraz zaczyan narzekać na tą bliznę, co można zrobić, czy plastry silikonowe coś dają?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~misiakasia

~misiakasia

Pewnie, zwłaszcza, jesli blizna jest świeża. Ja stosowałam je na bliznę pozabiegowa, która teraz jest właściwie ledwie widoczna, zupełnie mi nie przeszkadza. Myślę, że jak najbardziej spróbować warto.

~majelka

~majelka

stosowaliśmy te plastry sutricon przez jkieś 2 miesiace, efekt jest super, blizna jest prawie niewidoczna, a na pewno nie rzuca się w oczy, nie było tez problemem samo naklejanie, w ciągu dnia nic się tam nie zwijało ani nie rolowało

~Olahlapacz

~Olahlapacz

Dobrze sprawdzają się maści na blizny np. Contratubex czy cepan, trzeba je stosować kilka razy dziennie nawet 3 miesiące. U mnie sprawdził się tez laser frakcyjny CO2, tylko trzeba się przygotwać na conajmniej 8 zabiegów raz w miesiącu i trochę to boli po samym zabiegu, ale rezultaty są tego warte. Miałam zabiegi przprowadzane w kłonicę dr legrand i bardzo jestem zadowolona, pracuje tam świetnie pani doktor.