Skocz do zawartości
Forum

Łupieź


Gość M.ateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu pojawiają mi się na skórze rąk i nuog białe plamy, przyz pierwszy rok moze dwa nie zwracałem na to uwagi. Z czasem zaczeło mi to na tyle przeszkadzać, ze poszedłem do dermatologa który stwierdził, źe to łupieź pstry i przepisał leki. Stosowałem jego medykameny przez dwa tygodnie jak kazał wiedząc, ze po leczeniu skóra nie odrazu wroci do swojej naturalnej barwy. Po miesiącu nie zauwarzyłem zadnej poprawy więc poszedłem do innego lekarza który po wywiadzie przeprowadzonym ze mna wskazał ta samą przypadłość no i mamy powtórke z rozrywki. Gdy poszedłem do ostatniego lekarza stwierdził ze to wina złego układu krfionośnego, niedotlenienia komórek czy coś w tym stylu. Generalnie doktorka była pszczędna w słowa i kazała mi zacząć uprawiać sport. Zapisałem sie na siłownie, chodze od poczatku miesiaca trzy razy w tyg za wyjatkiem swiat(darowalem sobie 1 dzien) no i nie widze poprawy wrecz przeciwnie kontrast sie nasilił i tu pada moje pierwsze pytanie. Czy ta diagnoza jest słuszna? Droga sprawą jest to ze gdy wypije alkochol zmieszany z czarną poźeczka dostaje czerwonyh plam na ciele. Gdy pije je osobno nie ma zadnych obiawów. Czy to wina jakiejs choroby cisnienia? A moze obie przypadłości maja jedna przyczyne i faktycznie dłogotrfały wysiłek przyniesie pozadane skutki?

Odnośnik do komentarza
Gość na łupież

Polecam  Ci na łupież,  na bardzo suchą skórę głowy  i nie tylko  maseczkę na włosy przed myciem :  żółtko, kilka kropel oleju konopnego editt , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć  czeskim szamponem  Capillus saborea  https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/44-kawa-konopna-cynamonowa-bio-250g.html  nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak łuszczyca  ...  na łuszczycę skóry  nie tylko głowy pomoże tobie  maść konopna Retter za 36,90 zł mam wszystko sprawdzone polecam  sprawdź sobie  !!!

Odnośnik do komentarza

Jak problem jest z mocnym łupieżem, to polecam w aptece poszukać takiego produktu, jak Ducray Kelual DS. To szampon, który na pewno Wam pomoże. U mnie kilka miesięcy temu był taki problem i właśnie to ten szampon dał mi najlepsze efekty i pomógł całkowicie pozbyć się problemu. Teraz nie ma żadnych nawrotów, włosy są mocne, a skóra głowy w ogóle nie jest podrażniona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...