Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się cellulitu?


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat, 164 cm wzrostu i waże ok. 64 kg. Jestem strasznie niezadowolona z wyglądu swoich nóg. Trenuje juz od dłuższego czasu i nic, gram w klubie siatkarskim i gram w tenisa dodstkowo czasmi pływam. Fakt, mam troche mięśni w nogach lecz chciałabym aby te nogi jakoś lepiej wyglądały. Nie mogę uprawiać zbyt dużo sportu, ponieważ mam astme i to mi trochę przeszkadza. Chciałabym jakoś zwalczyć tłuszcz z nóg i pozbyć się celulitu. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość P. Kwiatkowski

UlkaK, bardzo skutecznymi sposobami na cellulit są treningi aerobowe takie jak pływanie, truchtanie, marsz, jazda na rowerze, zumba aerobik itd. Takie treningi powinnaś wykonywać regularnie 2 / 3 razy w tygodniu lub co drugi dzień. Celem takich treningów jest spalanie odkładającej się tkanki tłuszczowej, wydalanie toksyn, pobudzenie krążenia krwi. efektem regularnych treningów jest nie tworzenie się złogów limfy, które są odpowiedzialne za nierówności na skórze. Treningi te nie muszą być intensywne. Ich moc jest w regularności, wiec zaplanuj od kiedy zaczynasz i do dzieła Ulka !

Redukcję cellulitu można wspomóc i przyśpieszyć po przez odpowiednią suplementację. Z racji, że jestem zwolennikiem naturalnych produktów to polecam Duolife Dzień / Noc dzięki którym będziesz lepiej spała, lepiej wypoczywała, podczas snu oddawał więcej toksyn. Suplement ten dodaje naturalnej energii, poprawia koncentrację, ale również kondycję skóry, reguluje ciśnienie, poprawia wyniki kardiologiczne. Mówiąc ogólnie jest to esencja życia zamknięta w butelce, 100% natury.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...