Skocz do zawartości
Forum

Czarna rana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. od tygodnia mam problemy z kolanem. Pojawiła mi się tydzień temu tak jakby krostka z ropą wewnątrz i rozrosła się a towarzyszył temu obrzęk. Poszłam do lekarza dał mi antybiotyk ale po dwóch dniach wogóle chodzić nie mogłam, więc skierował mnie do chirurga a ten powiedział że antybiotyk był nie trafiony dał drugi i powiedział że jak coś na izbę jechać. Kolano fakt jest mniej opuchnięte ale nadal mnie boli rana zrobiła się dziwna w środku jest czarna dookoła żółta i widac jeszcze trochę krwi a cm dalej zauważyłam że ulatnia się krew przez małą dziurkę której wcześniej nie był. Noga nadal jest spuchnięta trochę i boli. Ale może się goi? miał ktoś coś takiego? może tak ma być? nie chce jechać na izbę i zawracać komuś głowy jak to normalne... Z góry dziękuje za odpowiedź :) Załączam zdj.

monthly_2017_03/czarna-rana_4600.jpg

Odnośnik do komentarza

Wiem, że na takie trudno gojące się rany doskonale sprawdza się tlenoterapia hiperbaryczna. Tlenoterapia wraz z równolegle prowadzonym leczeniem chirurgicznym oraz antybiotykoterapią znacząco zwiększa efektywność gojenia się ran. Może warto spróbować? W Warszawie na Siennej jest centrum tlenoterapii hiperbarycznej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...