Skocz do zawartości
Forum

łupież pstry


Gość lena39

Rekomendowane odpowiedzi

Od dobrych kilku lat walczę z drobnymi plamkami na rękach oraz na plecach. Poczatkowo nie zwracałam na to uwagi ponieawż były niewielkie ale kika miesięcy temu zmiany zaczeły się powiekszac. Na początku przeraziło mnie to,że jest to nowotwór ale potem wybrałam się z tym do dermatologa i ten powiedział mi ze, jest to łupież pstry... Przypsiał mi jednak maść Stosuję od dwóch miesięcy .Poprawy nie ma żadnej , wszystko się jeszcze powieksza. Następną wizytę na fundusz mam dopeiro za 4 miesiące. Czy jest coś skutecznego co mogę spróbować?

Odnośnik do komentarza

Pityver. Jest to seria. Szampon, wcierka plus emulsja do ciala. Najlepiej stosować wszystko naraz. W aptece mogą ci polecać jeszcze nizoral albo serboradin ale ja nie polecam ponieważ one dobrze sobie radzą w lupiezu zwyklym a w pstrym nie za barfdzo . Jak to nie pomoze ( chociaz uwazam ze powino pomóc) to wlacza sie antybiotyk. No i musisz prac pościel.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze efekty widzisz już po tygodniiu. Przynajmniej ja widziałam .Miałam generalnie swędzącą odmianę łupieżu pstrego ale od czasu od kiedy u żywałam kosmetyków to aż tak bardzo mnie nie swędziało. No i leczy się to różni. Czasami schodzi po miesiącu, czasmai pod dwóch ale warto jest jeszcze potem dłuzej z miesiac czy dwa używać tak dla pewności.A pościel przy takim łupieżu to najlepiej jest prać co dwa trzy dni, czasami codziennie.

Odnośnik do komentarza

Te kosmetyki to są w aptece? A i jeszcze mam pytanie. Mianowicie mam takie białe plamy, które wyglądaja mniej więcej jak bielactwo albo takie białe piegi ( spowodowane przez ten łupież). Dałoby się jakoś usunąć albo opalić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...