Forum Problemy skórne

W jaki sposób usunąć fioletowe przebarwienia potrądzikowe?

~s...l

~s...l

Witam. Jak/czym pozbyć się przebarwień fioletowo-czerwonych potrądzikowych?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~KatarzynaMaria77

~KatarzynaMaria77

Spróbuj dowiedzieć się czegos na temat zabiegów Laserem Palomar, który jest laserem frakcyjnym nieablacyjnym, czyli nie przerywającym ciągłości skóry. Emituje mikrowiązki światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Idealny na przebarwienia. Tu możesz przeczytać: laserem frakcyjnym nieablacyjnym, czyli nie przerywającym ciągłości skóry. Emituje mikrowiązki światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę

~WikiM

~WikiM

Ja chodzę na zabiegi laserowe do kliniki dr Krajewskiego, najpierw leczyłam trądzik, a potem laserowo te wszystkie blizny. Jestem w trakcie zabiegów, jest zdecydowanie lepiej niż było, efekty są widoczne!

Nakrapiana

Nakrapiana

Myślałam nad laserami ale to dość droga sprawa... a jakieś maści, kremy? Macie coś godnego polecenia?

197469 nakrapiana Kobieta, 34 lata, Łódź
~Ola64546

~Ola64546

Ja miałam bardzo widoczne blizny po trądziku młodzieńczym. Bardzo nie ład-nie to wyglądało. Koleżanka polecił mi zabieg ulverin R- radiofrekwencja mi-kroigłowa. Zdecydowałam się na niego i bardzo ładnie pozbył mi się wszyst-kich blizn. Mam teraz idelaną twarz. Zabieg warto wykonać i polecam klinikę MTT Estetica Kraków.