Forum Problemy skórne

W jaki sposób usunąć fioletowe przebarwienia potrądzikowe?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~KatarzynaMaria77

~KatarzynaMaria77

Spróbuj dowiedzieć się czegos na temat zabiegów Laserem Palomar, który jest laserem frakcyjnym nieablacyjnym, czyli nie przerywającym ciągłości skóry. Emituje mikrowiązki światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Idealny na przebarwienia. Tu możesz przeczytać: laserem frakcyjnym nieablacyjnym, czyli nie przerywającym ciągłości skóry. Emituje mikrowiązki światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę

~WikiM

~WikiM

Ja chodzę na zabiegi laserowe do kliniki dr Krajewskiego, najpierw leczyłam trądzik, a potem laserowo te wszystkie blizny. Jestem w trakcie zabiegów, jest zdecydowanie lepiej niż było, efekty są widoczne!

Nakrapiana

Nakrapiana

Myślałam nad laserami ale to dość droga sprawa... a jakieś maści, kremy? Macie coś godnego polecenia?

197469 nakrapiana Kobieta, 32 lata, Łódź