Forum Problemy skórne

Łojotokowe zap. skóry -bardzi silny wysyp pryszcz -czy wyciskać?

~Ja987654321

~Ja987654321

Witam,
mam Łojotokowe zapalenia skóry. Wydaje mi się, że choroba przejawia się u mnie w bardzo ostry sposób, ilość tych krostek jest ogromna.

1. Czy lek antygrzybiczny Flumycon 50mg (7 tabletek) wraz z Pirolan 20g (10mg/g) wystarczą na przeciwdziałanie tak silnym objawom? czy będą potrzebne inne leki np. sterydowe (jakie?).

2. WAŻNE: czy stanie się coś złego jeżeli POWYCISKAM większość tych krostek? wygląda to skrajnie nieestetycznie i wstyd mi po mieście i do pracy chodzić z taką wysypką. Wolę skórę zaczerwienioną niż w białych pryszczach. Co większe krosty i tak pękają z byle dotknięcia. Proszę o informację o możliwych konsekwencjach wyciskania w czasie leczenia.

jak to wygląda:
http://imageshack.com/a/img923/4581/pMxjNT.jpg http://imageshack.com/a/img921/2830/UEwF1C.jpg http://imageshack.com/a/img922/518/3J9dgI.jpg http://imageshack.com/a/img924/2173/vLhXhv.jpg http://imageshack.com/a/img921/6638/hZ73GO.jpg

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Error4

~Error4

leki sterydowe to na mur beton muszą byc , wiem sama po sobie . . ogólnie bardzo pomagaja tylko trzeba uważać z nimi bo można dostać posterydowego zapalenia skóry , wię ctrzeba uważać . ja tutaj przy maściach oczywiście bo sterydowe maści w bardzo umiarkowanej ilości przynoszą ulgę swedzącej skórze , polecam odpowiednią dietę . I dobre zacząć ją od oczyszczania organizmu . Np dieta sokowa warzywno -owocowa . Piłam soki curratio , najpierw piłam 1 dzień 6 soków , sa wystarczająco sycące ,z e nie czuje się głodu ,a potem pakiet 3 dniow po 6 soków czyliw sumie było ich 18 do wypicia > Bardzo polecam , bo serio zmniejszyły mi się wypryski . a same soki uwierz mi ze sa serio pyszne , 0,5 litra soku zrobione z 1,5 kg owoców więc sam rozumiesz ;)

~OdettaM

~OdettaM

Nie wolno wyciskać, bo to znaczy że będzie ich o wiele więcej. Dermatolog plus dieta. Najlepiej jakaś oczyszczająca. Ja no zastosowałam dietę sokową sokami Nuja. Naturalne, świeżo wyciskane soki. Zastosowalam dietę taką 3 dniową.

~Milkshake88

~Milkshake88

Własnie, nie lepiej zastsować sobie jeszcze tez dodatkowo dietę oczyszczającą? Ja własnie się przymierza, żeby oczyścić organizm i przede wszytskim tez troche schudnąć. Zakupiłam juz pakiet 18 soków Nuja , na dietę 3 dniową- soki będą zastępowały mi posiłki ;) Będę miała dostarczane jakies 1000kcal dziennie ;)

kumi90

kumi90

polecam kolagen natywny, ilość problemów skórnych przy których zdziałał cuda można mnożyć.
Na Facebooku jest nawet grupa w której ludzie dzielą się zdjęciami z efektów stosowania kuracji kolagenowych. Proszę się odezwać - pokieruję

210152 kumi90 Kobieta, 29 lat, Piekary Śląskie
~FindOut

~FindOut

Tylko nie wyciskać bo wszystko rozniesiesz. Piłam soki Nuja, ale bardziej akurat na schudnięcie niż na oczyszczanie organizmu. Miałam dietę 7 dniową. Co do takiego łojotoku to ja tez jeszcze zawsze w razie czego mam clobederm, jakby mi się tak co pojawilo.

~produkty z CBD

~produkty z CBD

Od wielu lat miałem problem z łuszczycą pod kolanami i poniżej łokci. Pozbyłem się przez przypadek już cztery lata mam jak na razie spokój nie muszę nosić długich rękawów mogę normalnie chodzić po plaży. Opisywałem ten problem w kilku miejscach i temat znikał no bo to nie była reklama jakiegoś tam produktu , mam nadzieję , że tutaj wpis pozostanie .
Cztery lata temu wywróciłem się na rowerze , mocno stłukłem sobie łokieć i to w miejscu chorym to mnie dobiło. Idąc z żoną na zakupy dostaliśmy ulotkę Konopnej Farmacji z Poznania i w ulotce było takie serum ,uwaga - to nie jest reklama ,,Serum do chorej skóry essenz" no bo taki obrzęk uznałem , że trzeba smarować. Po około dwóch tygodniach zauważyłem, nie tylko poprawę stłuczonego miejsca ale i miejsce łuszczycy zmalało. W związku z tym postanowiłem smarować tym Serum essenz drugi łokieć i pod kolanami również po sześciu tygodniach smarowania problem u mnie zniknął można znależ produkty na www konopiafarmacja pl ....... Na medycynie to ja się nie znam to nie moja działka , ale naprawdę mam spokój już cztery lata, myślę może to nie była łuszczyca jak twierdzili fachowcy, może to jakiś inny grzyb i tak sobie żyłem w przekonaniu przez dziesiątki lat ,że mam łuszczycę. Teraz już zapominam o tym a był to zwykły przypadek, może ktoś się wyśmieje z tego wpisu zdaję sobie z tego sprawę ,uważam ,że będzie śmiech pusty , ja mam spokój

~Olapadola

~Olapadola

Jeżeli chodzi o leczenie lojotokowego zapalenia skory to wieloletnie doświadczenie w walce z tym paskudztwem. Jak już byłam na skraju załamania to ktoś mi polecił panią doktor bachlede curus z kliniki dr legrand i powiem szczerze,ze dopiero ona wprowadziła mi odpowiednia terapie i problemy o wiele zmalały.