Skocz do zawartości
Forum

Sucha skóra 17-latki


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. Mam bardzo ważną sprawę Mam młoda, bardzo suchą skórę na twarzy szczególnie na nosie -nawilżam ją ale nie mogę się niestery malować - ponieważ po nałożeniu lekkiego i podstawowego makijażu z twarzy głównie nos ,okolice brwi i puliczki zaczyna schodzić ten makijaż/skóra tak jest za każdym razem nawet gdy maluje mnie koleżanka ... gdy mam makijaż nie da się tego zlikwidować nawet jeżeli regularnie nawilżam twarz ... proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Miałam podobny problem w wieku dojrzewania. Nawilżałam skórę wszystkimi możliwymi kremami i nic. Dopiero regularny piling, zdrowa dieta i duża ilość wypijanej wody sprawiły że moja skóra znów wyglądała normalnie. Co do makijażu polecam Ci pudry mineralne są zdrowsze dla cery bo jej nie zapychają. Zawsze aplikuj je pędzlami, nie będą wtedy tak widoczne suche skórki polecam ci te z firmy Golden Rose są tanie i bardzo dobrej jakości.::)

Odnośnik do komentarza

Smaruj się zawsze po umyciu bo woda wysusza. Przed makijażem daj również jakąś bazę w postaci kremu, tylko nie za dużo bo może makijaż się rolować. Mam suchą cerę, zawsze o nią dbałam smarując się kremem nivea. Wydaje mi się że dzięki temu nie miałam nigdy problemu z nadmiernym przesuszeniem. Jak krem nivea to za mało, możesz spróbować kremu Cetaphil ten lipoaktywny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...