Forum Problemy skórne

Łuszczyca, egzema i atopowe zapalenie skóry

~w...m

~w...m

Witam. Od około 2 miesięcy czuje ciągle ,że muszę się gdzies podrapac. Często ludzie czują ,że muszą sie podrapać po nosie , ja dokładnie taki sam rodzaj swiadu odczuwam na calym ciele. Byłem niedawno u dermatologa . przepisał mi masc i krem ducray na suchą skóre i zauważył u mnie rogowacenie przymieszkowe, ale ten krem mi nie pomaga. Czy możliwe że złapałem jakis skutek uboczny kremu MEDIDERM Krem na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry, ponieważ mimo zezadnychztychdolegliwosci nie odcz

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~robur

~robur

Czy to skutek uboczny kremu to ciężko mi powiedzieć. Ja jestem atopikiem i często swędzi mnie ta „chora” skóra. Na swędzące zmiany używam https://stopbol.pl/. Świąd szybko ustaje, a zmiany się goją. Może u Ciebie też się sprawdzi, bo to jest preparat na różnego problemu skórne.

~Aagatka

~Aagatka

Możesz też spróbować ekstraktu z dąbrówki. Polecił mi go znajomy zielarz i faktycznie mi pomógł. Tylko ważne żeby to nie był susz tylko ekstrakt typu TLC. Pozdrawiam :)