Skocz do zawartości
Forum

tradzik po 26 roku zycia


Gość patata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patata

Witam mam problem z tradzikiem w okresie dojzewania mialam tylko na buzi malutkie drobne krostki no I pod oczami kilka bialych grudek z ktotych nie wyrastaly wulkany teraz po ciazy to jakis koszmar Sa male I duze robia sie na twarzy szyji I plecach mam 26 lat poradzcie cos :((??dodam ze sporadycznie pojawiaja sie takze na konczynach ....

Odnośnik do komentarza

moze to efekt rozregulowania hormonów jakie nastąpiły po porodzie . tez tak miałam . Mało tego , miałam takie bulwy które pzoozstawiły mi blizny na twarzy . Zresztą potem musiałam to usuwać laserowo . A same blizny usuwałam 3 razy w klinice Miracki w Warszawie ( swoją droga bardzo polecam ta klinike , czysta , schludna i estetyczna). W każdym razie idź najpierw prędko do dermatologa po leki . By to ci ustąpiło . ewentualnie porób jakies badania.

Odnośnik do komentarza
Gość monissa22

moze to faktycznie hormony, lepiej to sprawdzic. sama sie dlugo borykalam z tradzikiem i najlepsze co moge ci poradzic, to kwasy(tylko latem trzeba ostroznie), skora musi sie po prostu zluszczyc i wypryski nie beda tak wyskakiwac. musisz sie tylko uzbroic w cierpliwosc, bo zazwyczaj trzeba takich kwasow zrobic cala serie. ja np zrobilam serie kwasow owocowych w mad clinic we wroclawiu i widze duuuża róznice. pryszcze wyskakuja mi bardzo rzadko,a co najważniejsze blizny potradzikowe tez przybladly. mam nadzieje ze jesienia jeszcze troche sie pozluszczam i zwalcze je do konca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...