Skocz do zawartości
Forum

Trądzik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zmagam się od dłuższego czasu z trądzikiem. Mam 16 lat, a problem ten towarzyszy mi od 14 roku życia, czyli łącznie już ponad dwa lata. Początkowo stosowałem kosmetyki marki Under20, przechodziłem na sudocrem, maseczki, aż po domowe sposoby. Z nerwów zdarzało mi się często wyciskać albo zdrapywać pryszcze:( Od dwóch miesięcy nie wycisnąłem ani jednego pryszcza. Zdarza się jednak, że przez przypadek jakiś pryszcz został przebity podczas mycia twarzy/włosów. Teraz jestem na terapii Tetralysal 1 kapsułka dziennie + Epiduo krem na noc. Mam bardzo suchą skórę, lekarz zalecił mycie twarzy pianką głęboko oczyszczającą Pharmaceris. Boję się, że terapie nic nie pomagają, a stan mojej skóry nadal jest okropny. Moja desperacja najchętniej sięgnęłaby po izotek albo przykrywanie tego do końca życia makijażem! Załączam zdjęcia. Czy jest szansa, abym pokonał trądzik i mógł się cieszyć piękną i zdrową skóra? :( Jaka to jest odmiana trądziku i czy w ogóle można to określić? :( Jaką stosować dietę? :( Jaką terapie przejść? :( Dziękuję za wszelaką pomoc i pozdrawiam wszystkich.

monthly_2016_03/tradzik_3752.jpg

monthly_2016_03/tradzik_3753.jpg

monthly_2016_03/tradzik_3754.jpg

Odnośnik do komentarza

Ostatnio trochę eksperymentowałam z różnymi środkami na chwile obecną najlepiej sprawdzają się tabletki IQFACE.Może nie sa zbyt tanie ale efekty sa widoczne.Cera jest znacznie zdrowsza i mimo tego że jest lato nie mam tyle pryszczy c zazwyczaj o tym czasie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...