Forum Problemy skórne

Cena przeszczepu włosów

~g...m

~g...m

witam chcialbym poradzic sie w sprawie przeszczepu wlosow bo zrobily mi sie zakola i chcialbym ich sie pozbyc i jestem z lodz np jaka metoda najlepsza i cena jaka jest

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gubernator

Gubernator

Witaj, najlepsza metoda jest metoda FUE polega na pobraniu z miejsca biorczego pojedynczych mieszków włosowych i przeszczepieniu go w miejsce łysiejące. Jest jeszcze druga STRIP, polega ona na pobraniu fragmentu skóry wraz z cebulkami które są dzielone na pojedyncze implanty i wszczepiane w łyse miejsca. Ta metoda jest tańsza, ale problem pozostaje w bliźnie która jest widoczna przy krótkim strzyżeniu. Pierwsza czyli FUE jest dużo droższa, ale blizny nie istnieją. Cen dokładnych nie pamiętam, ale przy metodzie STRIP wacha się to około 8000 - 12000 za zabieg. FUE jest chyba dwa albo trzy razy droższa, ale nie pamiętam dokładnie ponieważ to dane z przed kilku lat. Na dzień dzisiejszy pewnie ciut taniej może być. Kliniki w Polsce są nawet ok (Warszawa, Poznań), ale jak masz kasę polecam europejskie. Są o niebo lepsze. W Polsce niestety wiele osób nie jest zadowolonych z wyniku zabiegu (fora polskie).

154092 gubernator Mężczyzna, 35 lat, Pruszków
Katisz87

Katisz87

W Polsce można też znaleźć kliniki europejskie, które zajmują się transplantacjami najnowszymi metodami. Mają ten sam sprzęt, tylko, że wiadomo, w Polsce jest taniej. Lekarze polscy, a nie wiem, czy wiecie, ale mamy dobrych i cenionych specjalistów :) Koszt jak wyzej, w zależności od metody, kwestii idywidualnych.

161886 katisz87 Kobieta, 32 lata, Poznań