Skocz do zawartości
Forum

Problem z trądzikiem u 30-latki


Gość bejatka84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 30 lat od dwóch lat borykam się trądzikiem na twarzy, juz raz byłam u dermatologa ale przepisał mi maść ale nie pomoglo, sama tez,próbowałam domowe sposoby ale nic.
Zastanawiam się czy to hormony, czy trzeba zrobić badania specjalne, czy trzeba koniecznie z tym iść do ginekologa?

Odnośnik do komentarza

Beato, ja mam 33 lata i jeśli chodzi o kwestię trądziku jestem już chyba ekspertem :) Przez ponad 20 lat mam problemy ze skórą. Próbowałam wszystkiego, od najbardziej zwyczajnych kosmetyków, poprzez różnego rodzaju tabletki, antybiotyki kończąc na hormonach.. Byłam u wielu lekarzy, ale nikt nie mógł mi pomóc :( Jakiś czas temu zdecydowałam się podjąć ostatnią próbę- poszłam do Derma-Clinic dr Orlitz. Jest to klinika medycyny estetycznej w Częstochowie. Pani Doktor Orlitz jest bardzo profesjonalnym lekarzem dermatologiem. Jestem w trakcie leczenia, które Pani Doktor dobrała indywidualnie do mnie. Już po pierwszym zabiegu (SpectraPeel) była widoczna poprawa. Wiadomo, że takie leczenie do najtańszych nie należy, ale myślę, że jeśli męczysz się z trądzikiem to powinnaś pójść do Pani Doktor. Szczerze polecam i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...