Skocz do zawartości
Forum

Problem z trądzikiem i łuszczyca skóry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem chlopakiem i mam prawie 19 lat. Moim problemem jest tradzik i luszczyca skory. Ostatnimi czasu wyskakuje mi bardzo duzo tradziku na czole, brodzie i policzkach. Bardzo brzydko z nim wygladam i czasami juz nie mam sił do niego. Bylem u kilku dermatologow i zaden nie pomogl mi z tym problemem. Czekolady i rzeczy strych nie jadam. Ma ktos moze sposob na tradzik chociaz na czasowe znikniecie jego? Drugim problemem jest luszczyca skory ktora dopadla mnie w wieku 16 lat. Chodzilem do wielu dermatologow, uzywalem wielu preparatow i tylko jeden pomaga na twarzy lecz dziala tylko on na 2/3 dni. Luszczyca wystepuje na skorze glowy, okolice nosa,brwi i uszow. Jesli ktos moglby tez pomoc z ta ze choroba bylbym bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza

Drogi Damianie.Mam syna w Twoim wieku,który również od roku leczy się u różnych dermatologów z powodu trądziku na twarzy,niestety mało skutecznie.Jakiś miesiąc temu kupiłam mu olej z wiesiołka w kapsułkach ok.18 zł i naprawdę działa,szczerze Ci polecam,do mycia natomiast mydło siarkowe(rano i wieczorem)pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam taki problem jak Ty… Chyba już wszystko przeczytałam na ten temat.. Na początku próbowałam żelu, pianki, kremów i wody termalnej Iwostin, bo ta seria bardzo pomaga wielu osobom.. i nic. Byłam u dermatologa ale oni zapisują to, co zlecają firmy farmaceutyczne a nie to co działa. Zastrzyków nie chcę brać więc działam na własną rękę. Jadłam algi, ogólnie zmieniłam dietę na zdrowszą…smarowałam twarz różnymi maściami, olejkami, aloesem, no cyrki, a efekty były słabo widoczne. Teraz kupiłam przez internet kolejne kapsułki („Colostrigen”), wydałam na nie 80zł no ale powiem szczerze jestem dobrej myśli, biorę dopiero tydzień a wyprysków jest zdecydowanie mniej :-) w końcu coś, co widocznie pomaga!!

Odnośnik do komentarza
Gość Gosc nie zalogowany

W walce z pryszczami pomaga herbatka z bratka lekarskiego (ochydna), a takze drozdze w postaci napoju.Zluszczyca glowa tez mam problemy moje dlugie bujne wlosy zmienily sie-prawdopodobnie przez wieczne drapanie-wpuszek, to juz nie piorka tylko puszek .Od paru dni probuje z sokiem z rzepy,ma podobno dzialanie lagodzace i wzmacniajace.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...