Skocz do zawartości
Forum

Prawo Niemieckie


Rekomendowane odpowiedzi

Na przełomie 2018/19 jeździłem w przewozach osób po Europie (swoją drogą super praca). Musiałem niestety zrezygnować bo oszczędność prywaciarzy pod kontem kosztów zatrudnienia pracownika. 1/4 etatu. A w maju wylądowałem na kardiologii na 5 dni i łącznie z chorobowym miałem prawie miesiąc..... A co się z tym wiąże.... miesiąc bez dochodów bo przy 1/4 etatu i tak dostałbym grosze. I tak do dziś mam dziurę w budżecie na zasadzie miesięczne wynagrodzenie jedne do tyłu = wszyskie swoje zobowiązania do dziś płacę z miesięcznym opóźnieniem. Ale do czego dąże.
Po nowym roku przyszło troszkę mandatów, do tego miesiąc zakazu jazdy na terenie Niemiec.... Dla tego właśnie zrezygnowałem z międzynarodówki i teraz jeżdżę po Polsce. Ale Niemcy cały czas wysyłają mi ponaglenia. Teraz że jak nie zapłacę 238 euro za mandaty to kara grzywny zostanie zamieniona na kare pozbawienia wolności do 6 tygodni. Wiadomo że gdybym pojawił się na terenie Niemiec i miał kontrolę drogową to zaraz by mnie zamkli. Ale czy tu w Polsce będą mnie ścigać? Czy ściągnąć jakoś przez komornika? A może przetransportować mnie do nich na odsiadke?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...