Skocz do zawartości
Forum

czy po wyjściu z więzienia mogę wyjechać z kraju?


Gość Wyjazdzagranice1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że większość pracodawców nie chce zatrudniać, zależy też jaka była przyczyna odosobnienia, ale nie wszyscy, są zawody gdzie potrzebny jest fachowiec, więc pracodawca może Cię przyjąć, wszystko zależy co umiesz robić, w czym jesteś dobry.

Opinia z zakladu karngo też się liczy, są też pracodawcy co w ten sposób chcą pomóc byłym skazanym w wyjściu na prostą.

Wszystko zależy od tego za co byłeś skazan, jakim jesteś człowiekiem i co dobrze umiesz robić.
Zawsze możesz założyć swoją firmę jednoosobową, teraz są korzystne warunki, ale trzeba mieć pomysł na siebie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Wyjazdzagranice1

ka-wa
Wiem, że większość pracodawców nie chce zatrudniać, zależy też jaka była przyczyna odosobnienia, ale nie wszyscy, są zawody gdzie potrzebny jest fachowiec, więc pracodawca może Cię przyjąć, wszystko zależy co umiesz robić, w czym jesteś dobry.

Opinia z zakladu karngo też się liczy, są też pracodawcy co w ten sposób chcą pomóc byłym skazanym w wyjściu na prostą.

Wszystko zależy od tego za co byłeś skazan, jakim jesteś człowiekiem i co dobrze umiesz robić.
Zawsze możesz założyć swoją firmę jednoosobową, teraz są korzystne warunki, ale trzeba mieć pomysł na siebie.

No to zostaje mi tylko wyjazd za granicę, ponieważ nie mam gdzie mieszkać a dom tymczasowy nie jest dobry na otworzenie biznesu. Tutaj nie mam szans na pracę ponieważ nie byłem karany za małą rzecz.

Odnośnik do komentarza

Ja kto nie ma. A brukarz, murarz, tynkarz, albo akrobata- do takiej pracy nawet z obrączką na nodze ciebie zatrudnią hehe. Jedynie pracownik samorządowy i cywilny nie może być karany. No a do fizycznej to nawet na to nie patrzą. Także zakasuj rękawy i bierz się do roboty, bo miliony czekają buhahaha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...