Forum Porady prawne

Zagineło mi świadectwo ukończenia LO

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kjdjdij

~kjdjdij

Proszę o odpowiedź to jest bardzo pilne
Czytałem że można zgłosić sie do LO do którego sie chodziło po duplikat.

~kjdjdij

~kjdjdij

Kiedy chodziłem moje LO było odrębne ale LO zostało włączone do Zespołu Szkół . Czy da to cos ze napisze duplikat? I jak taki duplikat napisać? Zależy mi na czasie? A może lepiej zwrócić się do OKE?

ka-wa

ka-wa

Duplikat świadectwa wystawia szkoła ,a nie Ty, więc pozostaje się tam udać ,wszystkiego się dowiesz na miejscu.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 102 lata, Toruń
~kjdjdij

~kjdjdij

odnalazłem ale ksero świadectwa ukończenia LO . Czy to coś da . Zależy mi na czasie.

Dziękuje za odpowiedź!

~kjdjdij

~kjdjdij

ka-wa
Duplikat świadectwa wystawia szkoła ,a nie Ty, więc pozostaje się tam udać ,wszystkiego się dowiesz na miejscu.

wiem pomyliłem się z nerwów , chodziło oczywiście o podania o wydanie świadectwa.

~kjdjdij

~kjdjdij

mam jeszcze pytanie ile trzymają takie dokumenty???
Na miejscu LO powstała szkoła odzieżowa, ale znalazłem informację że w tej szkole odzieżowej dalej jest to LO,

~kjdjdij

~kjdjdij

W szkolepolicealnej która aktulanie skonczyłem powiedzieli mi że maja tylko ksero świadectwa a nie mają oryginału bo odebrałem ...

ka-wa

ka-wa

To oczywiste ,że szkoła oddaje oryginał świadectwa ukończenia poprzedniej i na pewno jest u Ciebie ,nie wiem w ogóle jak można zgubić oryginał świadectwa, poszukaj ,pewnie gdzieś masz,
jeśli nie, to zwróć się ,tak jak pisałam do tego liceum ,które wydało to świadectwo ,po duplikat.

--

Szanuj zdanie innych...

~kjdjdij

~kjdjdij

A co jeśli dyrektora LO już nie ma z racji tego ze LO zostało włączone do zespołu szkół ?. Mam się zwrócić do dyrektora ZSO?

ka-wa

ka-wa wpis edytowany

Idź do sekretariatu, wszystkiego się dowiesz i na miejscu napiszesz,
jest chyba oczywistym ,że adresatem nie będzie nieistniejąca nazwa szkoły.

Możesz też wpisać w wyszukiwarkę np. procedura wydawania duplikatów świadectw i będziesz wiedział jak napisać wniosek.

Nie pytaj się o wszystko ,bo tym samym wyłączasz samodzielne myślenie.

--

Szanuj zdanie innych...