Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie... Zwyczajne rozstanie ...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłem w związku rok czasu z kobietą która nagle po roku poznała na czacie lesbijkę, zmieniła orientację i odeszła.... Było to w październiku ubiegłego roku.... Nagle dziś otrzymałem takie śmieszne pismo i domaga się zwrotu wszelkich pieniędzy które będąc w związku "zainwestowała" we mnie.... Wyszczególniła niby każdy przelew itp.... Ale ostatnie... Łóżko !!!??? Miałem na czym spać, a że wyrafinowanej Pani Hrabinie było niewygodne to zwyczajnie chciała mi kupić w Ikei inne do czego nikt jej nie zmuszał ( prezent, zwyczajny prezent ) Poza tym jaka umowa słowna ???? Nic nie było pożyczane, w tytule przelewów było poprostu "przelew" a tu nagle prawie po roku takie pismo .... Nie wiem na jakiej podstawie mam cokolwiek z tego jej zwrócić ??? Muszę ?? Proszę o porady.... Za łóżko płaciła w Ikei kartą.... Ale jeszcze raz zacznacze.... Kupiła, zapłaciła kartą... Ja miałem na czym spać, ona uparła się na inne bo moje było jej nie wygodne.... Więc na jakiej podstawie po rozstaniu mam zwracać coś, co km kw każdym związku było wspólne.... To jak ?? To jeśli jest związek a potem się rozpadnie to trzeba partnerowi zwrócić wszystko co na mnie stracił ???? O co tu chodzi ???? :-( :-( :-( Jaka w tym logika ???? Nic tu nie rozumiem... Pismo po prawie roku bezpośrednio od niej, gdzie żadnej umowy nawet słownej nie było... Ehhhh Proszę o porady... Jeszcze sobię jakieś odsetki sama naliczyła

monthly_2017_07/rozstanie-zwyczajne-rozstanie_4984.jpg

Odnośnik do komentarza

olej lesbe, niech sie wali w .... kupila -jej sprawa , zmieniles ze swojego na jej ,wiec niech teraz Tobie odda tamte, nie macie intercyzy czy zadnych podobnych umów,wiec niech sobie pisze co chce, jak chcesz to mozesz jej oddac ,ale ZA POKWITOWANIEM

Odnośnik do komentarza

policz jej 10 zl za godzine za poswiecony czas, jak ktos wspomnial koszty pradu ,wody, imprezy , piwo wodeczki ,kwiaty, posilek na spacerach i wszystko co jej kupiles.......kino, teatr i daj jej rachunek na 10000 zl seks powiedzmy po 250 za numerek ,prezerwatywy, pranie poscieli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...