Skocz do zawartości
Forum

Czy dostanę urlop?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem wykorzystany finnansowo przez osoby trzecie teraz walcze w sądach i byłem na chorobowym ale czuje jeszcze nie pokój i strach a jeszcze z tego wszystkiego kobieta mnie zostawiła a jestem kierowca a nie jestem w stanie kierować a już chorobowe mam miesiąc czasu potrzebował bym jeszcze choć z dwa tygodnie. czy ja taki dostane urlop i czy pracodawca to uzna i nie zwolni mnie? co mam robić???

Odnośnik do komentarza

Urlop zależy od zgody pracodawcy,jeśli powiesz ,że jeszcze źle się czujesz i potrzebujesz 2 tyg. urlopu, jeśli wyrazi zgodę to jest oczywistym,że Cię nie zwolni,
z drugiej strony szkoda urlopu,praca dobrze by Ci zrobiła, przestałbyś bez przerwy myśleć o swoich problemach,a tak siedzisz i tylko się nakręcasz..., te dwa tygodnie wolnego raczej pogłębią negatywnie samopoczucie,a na pewno nie poprawią,czyli nic nie dadzą i pomyślisz ,że może jeszcze dwa tygodnie...,nie, to jest za krótki okres,żebyś doszedł do siebie,sam musisz wziąć się w garść i iść do przodu,bo wpadniesz w depresję, a to już leczenie dłuższe i niepewne.
Wybierz się do lekarza ,da Ci coś na uspokojenie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...