Forum Porady prawne

Czy dostanę urlop?

~m...l

~m...l

Zostałem wykorzystany finnansowo przez osoby trzecie teraz walcze w sądach i byłem na chorobowym ale czuje jeszcze nie pokój i strach a jeszcze z tego wszystkiego kobieta mnie zostawiła a jestem kierowca a nie jestem w stanie kierować a już chorobowe mam miesiąc czasu potrzebował bym jeszcze choć z dwa tygodnie. czy ja taki dostane urlop i czy pracodawca to uzna i nie zwolni mnie? co mam robić???

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ka-wa

ka-wa wpis edytowany

Urlop zależy od zgody pracodawcy,jeśli powiesz ,że jeszcze źle się czujesz i potrzebujesz 2 tyg. urlopu, jeśli wyrazi zgodę to jest oczywistym,że Cię nie zwolni,
z drugiej strony szkoda urlopu,praca dobrze by Ci zrobiła, przestałbyś bez przerwy myśleć o swoich problemach,a tak siedzisz i tylko się nakręcasz..., te dwa tygodnie wolnego raczej pogłębią negatywnie samopoczucie,a na pewno nie poprawią,czyli nic nie dadzą i pomyślisz ,że może jeszcze dwa tygodnie...,nie, to jest za krótki okres,żebyś doszedł do siebie,sam musisz wziąć się w garść i iść do przodu,bo wpadniesz w depresję, a to już leczenie dłuższe i niepewne.
Wybierz się do lekarza ,da Ci coś na uspokojenie.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 102 lata, Toruń