Skocz do zawartości
Forum

Jak długo ważne jest to skierowanie?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam ponieważ chciałbym wiedzieć. W internecie różne informacje na ten temat znajduję. Jedni piszą, że po 30 dniach wygasza, a gdzie indziej czytam, że jest tak długo ważne dopóki problem występuje. Rodzaj skierowania to skierowanie do poradni specjalistycznej w sprawie porady.

Odnośnik do komentarza

Szanowni Państwo, zamierzam ubiegać się o skierowanie do psychologa w ramach NFZ. Jeśli dobrze słyszałem takowe skierowanie może wydać lekarz internista (pierwszego kontaktu). Jeśli tak jest w istocie pozostaje pytanie jak długo ważne jest to skierowanie, a ma to o tyleż znaczenie, że zapewne do psychologa przyjdzie mi czekać więc nie wiem, czy w międzyczasie skierowanie to nie straci ważności. Za odpowiedź uprzejmie dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, proszę o informację jak długo sa ważne skierowania: do alergologa i psychologa, gdyz posiadam takie wystawione juz ponad rok temu i chciałabym sie dowiedziec czy są one nadal ważne, czy muszę prosić o wypisanie nowych.

Odnośnik do komentarza

Mam skierowanie "informacja dla lekarza kierującego/POZ" sprzed 4 lat

mam wykonać EEG miałem kilka lat temu robione i miałem sie za kilka lat zgłosić ponownie w celi kontroli

Mam pytanie do ilu lat ważne jest skierowanie?

Lekarz rodzinny do którego chodze wystawił mi nowe skierowanie czy tamto stare jest waże

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...