Skocz do zawartości
Forum

Gdzie to zgłosić?


Gość Danuta718

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy z mojej miejscowości handluje złomem (głównie miedzią). Niestety żeby go pozyskać musi wypalić plastik (np zwoje z telewizora) bądź gumę (różne kable). Problem polega na tym że wszystkie te kable, zwoje itp spala w zwykłym piecu CO a ,,zapach" rozciąga się bardzo daleko i jest bardzo mocno odczuwany... gdzie takie postępowanie można zgłosić? Policja odpada bo ma tam znajomości a gdzieś trzeba to w końcu zgłosić bo ostatnio jest coraz gorzej, w domu nie da się wręcz siedzieć...

Odnośnik do komentarza

W starostwie mogę jedynie bo w gminie to ma znajomości, choć obawiam się że i tam może ,,załatwić" sprawę, kręcić to on potrafi a i w Policji ma znajomości... Nie wiem tylko czy jak jedna osoba się poskarży to czy to coś da, inni nie pójdą bo mają za dużo do stracenia i nie wiem czy moja jedyna skarga w ogóle da jakiś efekt...

Odnośnik do komentarza

Do ekologów zgłosić, to mu rozbija namioty przed domem, albo do telewizji: uwaga/ interwencja. W gogle na pewno można znaleść numer, mieszkam na wsi- też wypalaja SPORADYCZNIE !, nie hurtem i nie w centralnym!!! Tylko co najmniej 100m od sąsiadów, z dala od utwardzonych dróg, w ogniskach na wolnym powietrzu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...