Skocz do zawartości
Forum

Zabranie renty - odwołanie do sądu


Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż staram się o rentę, odwołałam się do sądu i przysłali mi wezwanie na badanie. I pytanie - jak takie badanie wyglada? Lekarz przeprowadza ze mną wywiad, bada mnie? Czy muszę mieć ze sobą wszystkie badania, czy ZUS te badania im przekazuje? Czy jest to normalne badanie, czy od razu jakby sprawa? Jestem zielona w tym temacie, może mi ktos pomóc? Bardzo sie stresuje i nie wiem jak się przygotować.

Odnośnik do komentarza

Ja nie byłam na takim badaniu,
nie wiem dokładnie czy badają ,zależy może od choroby ,ale to nie ma dla Ciebie znaczenia ,w każdym razie bądź na to przygotowana,
całą dokumentację jaka masz w domu i z Ośrodka Zdrowia
zabierz ze sobą,
tak na logikę ,to po tym badaniu lekarz wystawi swoją opinie ,a to trochę musi potrwać,przekaże do sądu,a wiesz jak u nas sądy działają,
pozostanie czekać na powiadomienie z sądu o wydanej decyzji,

jak tam będziesz,to dopytaj o terminy.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Własnie jestem po badaniu. Lekarz - 70 letni staruszek, bardzo nierozgarnięty prawie o nic mnie nie pytał, miałam ze soba kupę dokumentów, wyników, badań a on zabrał sobie może 2 kartki, praktycznie mnie nie zbadał i to wszystko. Myślałam, że dużo tu zależy od niego. Myślicie, że już moge pożegnac się z rentą? Wiem, że wszystko zależy od sądu, ale skoro lekarz prawie nic nie zanotował i o nic mnie nie pytał...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...