Skocz do zawartości
Forum

Pomoc w motywacji odchudznia


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pomocnik83

polecam sprawdzić produkt
GREEN COFFEE Plus to rewolucyjny preparat na odchudzanie. Powstał z myślą o wszystkich tych, którzy pragną raz na zawsze zgubić zbędne kilogramy - łatwo, szybko i skutecznie.

Ekstrakt z ziaren zielonej kawy, od lat znanej ze swoich właściwości odchudzających, to nie tylko bezpieczny, ale przede wszystkim pewny i sprawdzony sposób regulowania wagi ciała. Zielona kawa wspomaga działanie układu pokarmowego oraz krwionośnego, oczyszcza organizm z toksyn oraz odmładza. Nic dziwnego, że bije rekordy popularności na całym świecie.
http://track.greencoffeeplus.pl/product/Green-Coffee-Plus/?uid=21999&pid=150&bid=advandec

Odnośnik do komentarza
Gość weronikkaa

Może trzeba zapisać się do klubu fitness na odpowiednią gr, z równolatkami są osoby otyłe które ćwiczą i nie ma w tym nic śmiesznego. Ja bym poleciła od siebie zieloną kawę max , ktora swietnie spala tkankę tłuszczową i nie ma podjadania wieczorem , sama stosuję to wiem.

Odnośnik do komentarza

Ja też zmagam się z nadwagą, a jestem w podobnym wieku do Ciebie. Z moją motywacją jest lepiej i gorzej, ale najgorsze że jem mniej, a nie chudnę. To mi odbiera bardzo tą motywację. Myślałam o tym, żeby sobie znależć jakąś towarzyszkę do odchudzania. Może Ty też powinnaś? Będziecie się nawzajem motywować :)

Odnośnik do komentarza

chyba wystarczającą motywacją powinna być chęć bycia szczupłym jak i uniknięcia docinek i śmiechów. jeśli jednak to za mało, spróbuj zrobić z tego coś fajnego, taki styl życia. jakaś super dieta i ćwiczenia, spróbuj np online - dietetyk ustawi ci specjalne menu i będziesz też ćwiczyć z trenerem online (jest to jakaś motywacja, a i fajnie że w domu, ja np nie lubie ćwiczyć w miejscach publicznych)

Odnośnik do komentarza

Ja też byłam pozytywnie zaskoczona skutecznością tabletek Foreverslim.Na początku szło mi bardzo marnie ale jak zmieniłam dietę kupiłam sobie bieżnię ,i waga poszybowała w dól.Warto poświęcić trzy miesiące aby mieć z powrotem figurę nastolatki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...