Forum Odchudzanie krok po kroku

Odchudzanie krok po kroku Loo

Loo

Loo

Postanawiam ( po raz 1394712394812478 ) przejść na dietę. Nie będzie to żadna specjalna dieta, raczej mż i do tego dołączę jakieś tam ćwiczenia. Wątek zakładam, bo muszę gdzieś wylewać swój żal, kiedy coś mi nie będzie wychodziło. A oto i mój cel:

• th_loodchudzanie_681.jpg
--

All this pain is an illusion.

94851 loo Kobieta, 27 lat, Bardzo Daleko

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pusiaa

pusiaa

powodzenia :) na pewno się uda:)
ja też mam taki cel:D

95890 pusiaa Kobieta, 28 lat, włodawa
Loo

Loo

image

Pozdrawiam!

--

~Brawurka

~Brawurka

Uwielbiam ją, oglądam wszelkie jej filmiki i są genialne :) A co do samej diety ech wygladam podobnie

Loo

Loo

Pytanie za milion punktów: jak oszukać lenistwo i zmobilizować się do ćwiczeń? Postanowiłam biegać rano, ale żeby to robić muszę wstawać wcześniej. Dwa dni pod rząd ustawiałam budzik na 5:45 żeby zdążyć pobiegać, ale wyłączałam go i budziłam się o 7 z zaślinioną poduszką, z niecałą godziną na wyszykowanie się na zajęcia. Czasami po prostu mam siebie dosyć...

--

Brawurka

Brawurka

to tak - 5.45 zlituj się to środek nocy, nie możesz biegać wieczorem? Ja rano nawet już nie staram się oszukiwać siebie, że będę biegać czy ćwiczyć bo to jest bez sensu, nigdy nie wstaję, potem stwierdzam jutro się zmotywuję i tak jak na tym filmiku mniej więcej.
Ja ćwiczę zawsze wieczorem, ewentualnie po zajęciach albo pracy. Najlepiej jak mam tak że wychodzę z domu do pracy i prosto z pracy idę na siłkę bo jak przyjdę do domu to wiem że 10000 razy trudniej bedzie mi z niego wyjść,

96601 brawurka Kobieta, 34 lata, Lubelskie
~Jasmi

~Jasmi

Walka z lenistwem to chyba jedna z trudniejszych walk.... :( Sama często niestety ją przegrywam