Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku dadaaria


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj dadaaria ,piszesz o odchudzaniu,może to co napiszę pomoże Ci :) mam teraz 60 lat,w 2007 wyjechałam do włoch do pracy ,ważyłam 120 kg !!! przy wzroście 164,nie było to tylko wina jedzenia,wiele lat temu leczono mnie 10 lat hormonami ,jak się okazało,zupełnie nie potrzebnie :( . wracajmy do tematu, trafiłam do rodziny lekarzy ,tam mi kupowano duuuużo lodów/uwielbiam je / bałam się,ze utyje bardziej,ale patronka powiedziała mi,że jeść można dużo,ale mądrze,polega to na jedzeniu w takiej kolejności,wszystko na osobnym talerzu: dużo surówki ,całe michy ,robiłam różne,sałata,ser /różne rodzaje/ ,winogrona,pomarańcze,mango,kiwi, banan,jabłko,gruszka,co tylko lubisz i wsadzisz do tej michy,troszkę soli,olej z oliwek ,wsadzaj co tylko chcesz,,ale nie cebule, zastąp ją,drobno posiekanym porem/jak musisz na tej bazie robić/ mogą być warzywne,owocowe,albo mieszane,to jedz,kiedy tylko chcesz,dotąd,aż poczujesz,że jesteś najedzona,kiedy jesz obiad,też najpierw michę surówki ,na osobnym talerzu ,ziemniaki,ryz,kaszę/co jest na obiad/ na samym końcu mięso :) ,dużo pij wody niegazowanej2-3 litry na dobę,dobrze jak do tej wody dodasz soku z żurawin ,możesz sobie popijać siemię lniane ,ono pomaga zniszczyć tłuszcz:) schudłam 25 kg,nie miałam skłonności potem do tycia,a może przez kłopoty rodzinne schudłam jeszcze więcej,teraz się wkurzam,bo nie miałam zmarszczek,teraz je widać,więc proszę stopniowo,nie za szybko ,bo mimo wieku ,będą zmarszczki,bo skóra nie będzie miała się gdzie podziać ,a co do rozstępów ,to za szybko tyłaś,bądź po porodzie,mnie lekarz zalecił pod prysznicem, namydloną szczoteczką lekarską/miękkie włosie/ masować okrężnymi ruchami ,mnie pomogło,jak nie ma przeciw wskazań ,to proponuję w końcowej fazie natryski gorącą/ile wytrzymasz,nie poparz się:) / wodą,na przemian z zimną,zakańczasz zimnym natryskiem ,tak też okrężnym ruchem i piersi ,będą jędrne :) ja mimo 2 dzieci i swojego wieku jeszcze mogę chodzić bez stanika :)
pozdrawiam i życzę ,aby Ci pomogło to co napisałam :)

Odnośnik do komentarza

P.S ,wybacz teraz przeczytałam ,co Ci dolega i co jadasz,ja też mam ten problem z tarczycą i te same leki,tez mam arytmię serca i jestem po zawale przechodzonym,natryski możesz robić,jeżeli jest świeże powietrze,nie zaparowana łazienka,ja otwieram drzwi łazienki ,jedzenia rodzinne też może być,tylko najpierw surówka,Włosi jedzą dużo makaronów,a jednak nie mają problemów z tyciem,za późno jesz kolację,wtedy owoce ,lub surówka .

Odnośnik do komentarza

najlepiej jest chudnąć małymi kroczkami, ja już się odchudzam 2 miesiące co prawda moja waga stoi w miejscu (niestety mięśnie są cięższe od tłuszczu) to są efekty wizualne z których jestem bardzo zadowolona, nawet już widać mięśnie brzucha:D ćwiczę co drugi dzień a jak mam ochotę to częściej różnie z tym bywa, czasem robię tygodniowe odstępy. Dieta w sumie jest taka sama ale staram się unikać chipsów i słodyczy nie jem zupek chińskich ze względu na to że są niezdrowe, przy Twoim schorzeniu niewielka ilość soli jodowanej nie zaszkodzi na pewno.
Bardzo ważna jest woda nawet ok 1,5 l dziennie w ten sposób można oszukać nasz żołądek i nie jesteśmy już tacy głodni;) nigdy nie brałam żadnych tabletek odchudzających najważniejsze jest zdrowe i stopniowe odchudzanie wtedy efekty zostaną na długo:)
Jeżeli chcemy zachować wagę to niestety trzeba zmienić nawyki żywieniowe i nawet po uzyskaniu wymarzonej wagi ograniczać spożywanie słodyczy do wyjątkowych okazji.
Małe ilości naszych ulubionych potraw czy ciast nie zaszkodzą mogą być taką malutką nagrodą np raz w miesiącu za nasze postępy w odchudzaniu:D
powodzenia trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza

zastrozna w Twoim wątku widać reklamę zakupów ,przez internet ,poczytaj wątek ,który dał początek tematowi,autorka pisze o rodzinie,mieszkają razem,o swoich problemach zdrowotnych i do tego wątku należy się dostosować,odbiegłaś od tematu,a zakupy przez internet ,wolę patrzeć sama ,na to co kupuję,to też jest ruch i wypad do sklepów.

Odnośnik do komentarza
Gość Ms1MLoByH62

Nie to reklamowy abusrd cud diet w co nie wierzę. Prf3bowałam kilka razy nigdy nie działaly tak jak pisało a jak się udało zrzucić w męczarnaich 5 kg za 2 tygodnie to za miesiać i tak waga wracała . Ale tak jak mf3wiea nasze Recepty trzeba to robić z głową i powoli do celu. Zaczełą się do nich stosować i zaczynam zupełnie inaczej myśleć przecież wszystko zależy od tego jak i ile jemy a nie jakie cudowne proszki na odchudzanie łykamy

Odnośnik do komentarza

U mnie sprawdziła się Foreverslim ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Foreverslimie efekty są widoczne do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

ja myślę w wlaśnie spore znaczenie ma zdrowa dieta. ja lubię do mojej diety dodawać takie zdrowe rzeczy które są bonusem - uwielbiam bić soki sportfood są smaczne i sycące. i dzięki nim nie chodzę głodna, udaje mi się dobrze zrzucać kg. jest bardzo ok!

Odnośnik do komentarza

Szczupła i piękna sylwetka – to marzenie każdej z nas. Szczupła sylwetka wygląda zdrowo, daje nam lepsze samopoczucie psychiczne, a co najważniejsze… Sprawia, że same ze sobą czujemy się lepiej. Czy da się to zrobić całkowicie naturalnie? Pewnie! Siła matki natury jest niezwykła, podobnie jak możliwości, które daje zdrowe odżywianie. Co to znaczy odżywiać się zdrowo? Przede wszystkim trzeba zadbać o regulację apetytu. Kluczem wcale nie są katorżnicze diety ze sztywnymi zasadami. Może próbowałaś już różnych diet, ale nie zadziałały? Czas spróbować siły natury – z głową. Wiesz, że być może produkty, które uważasz za zdrowe wcale takie nie są? Sprawdź opinię eksperta na ten temat: youtube com/watch?v=VyOgB9NOzEE.

A może masz problem z cukrzycą? Nie martw się. To nieprawda, że ta choroba oznacza całkowitą rezygnację z dobrych smaków i pogodzenie się z losem. Mając cukrzycę dalej możesz jeść wszystko i cieszyć się życiem, posłuchaj co ma na temat do powiedzenia osoba, która przeszła tę drogę i dzieli się swoim doświadczeniem na kanale Jedz Dobrze By Młynarski.

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Nie chcę zakładać nowego tematu więc wykorzystam ten, już istniejący. 

Przeglądając dzisiaj internet natrafiłem na artykuł dotyczący odchudzania  brzucha. Wiadomo, każdy z nas chce wyglądać dobrze i dobrze się czuć. Dowiedziałem się z tego artykułu że woda mineralna jest nie do zastąpienia w diecie człowieka. 

https://nina-nadolny.fitness.wp.pl/19931,celuj-woda-w-tluszcz . Autorka tego postu twierdzi że inne napoje niż woda mineralna zaburza gospodarkę mineralną naszego organizmu. Czy to prawda? Czy możecie się zgodzić z tym artykułem lub mu zaprzeczyć?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...