Forum Odchudzanie krok po kroku

Suplementacja podczas odchudzania

~JolantaR3

~JolantaR3

Co sądzicie o wspomaganiu odchudzania poprzez dodanie czy raczej będąc bardziej precyzyjną zastosowanie obok diety tzw środka z grupy "suplementów diety" ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aliocja

~Aliocja

Moim zdnaiem nie ma lepszego i pewniuejszego środka na odchudznaie jak Slimunox

jarofaro

jarofaro

możesz zaimplementować dodatkowe wspomagacze, ale nie liczyłabym na ich wielką skuteczność, bo nie ma zlotego srodka na odchudzanie w tabletkach. jak juz to postawiłabym na środki, które przyśpieszają metabolizm

227553 jarofaro Mężczyzna, 36 lat, Poznań
~miloszretkin

~miloszretkin wpis edytowany

Wszystko zależy od Twojego jadłospisu i aktywności fizycznej. Wszelkiego rodzaju suplementy są dodatkiem . Na początek możesz zaopatrzyć się w odżywkę białkową i jakiś kompleks witamin. Zadbaj o to co jesz i efekty będą - gwarantuję. http://www.elitesportfood.pl/ Tutaj masz spory wybór

~nędrzyk

~nędrzyk

Swego czasu miałam spory problem z nadwagą. Próbowałam chyba wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Efekt był zazwyczaj taki sam czyli żaden. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię, że zawsze będe się źle czuć w swoim ciele, udało mi się dostać PHEN 375, który zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zaryzykowałam no i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 10 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Olgą - 720 737 801. Nie będziecie żałować.